reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Suwaczki

Gabi

maj'05 kwiecień '09
Dołączył(a)
9 Listopad 2004
Postów
16 451
Miasto
Olsztyn
Rozwiązania
0
Hej,tak sobie pomyślałam,żeby zrobić taki wątek z samymi suwaczkami.Byłoby łatwiej sprawdzać kiedy kto ma urodzinki.Jak wam się nie spodoba to skasuję.A jak chcecie to niech każdy kliknie tu swój suwaczek.Dzięki.
 
reklama

Basia

Majowa mamusia 2005
Dołączył(a)
31 Styczeń 2005
Postów
1 833
Rozwiązania
0
Oto nasz suwaczek, a swoją drogą urodzinki sprawdzam na liscie majowych dzieciaczków. ;D
 
reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry