reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kiedyś niewielu ekspertów wierzyło, że małe dzieci mogą doświadczać depresji lub lęku. latach 90. stało się jasne, że depresji i lęku mogą doświadczać nawet trzylatki. Jednak u wielu dzieci objawy depresji objawiają się w pozornie niepowiązany sposób, na przykład agresją, zaburzeniami odżywania lub nadpobudliwością. Zapraszam cię na bezpłatny live. 2. marca o 15:30 Wpadaj na YT albo oglądaj na FB

reklama

Suwaczki

Gabi

maj'05 kwiecień '09
Dołączył(a)
9 Listopad 2004
Postów
16 451
Miasto
Olsztyn
Hej,tak sobie pomyślałam,żeby zrobić taki wątek z samymi suwaczkami.Byłoby łatwiej sprawdzać kiedy kto ma urodzinki.Jak wam się nie spodoba to skasuję.A jak chcecie to niech każdy kliknie tu swój suwaczek.Dzięki.
 
reklama

Basia

Majowa mamusia 2005
Dołączył(a)
31 Styczeń 2005
Postów
1 833
Oto nasz suwaczek, a swoją drogą urodzinki sprawdzam na liscie majowych dzieciaczków. ;D
 
reklama
Do góry