reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz si─Ö o male┼ästwo, wiesz, ┼╝e zostaniecie rodzicami a mo┼╝e masz ju┼╝ dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si─Ö podzieli─ç swoim do┼Ťwiadczeniem? Do┼é─ůcz do naszej spo┼éeczno┼Ťci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi─Öczno┼Ť─ç, kt├│re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si─Ö? Wskakuj na pok┼éad! Zamiast by─ç go┼Ťciem korzystaj z wszystkich mo┼╝liwo┼Ťci. A je┼Ťli masz pytania - pisz ┼Ťmia┼éo.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Swiadczenia kosiniakowe

nowamloda12

Fanka BB :)
Do┼é─ůczy┼é(a)
21 Listopad 2018
Post├│w
181
czesc ­čśŐ wiem, ze nie w temacie dzieciowym, ale mam pytanie odno┼Ťcie kosiniakowego. A mianowicie chodzi o to, ze m─ů┼╝ pracuje a ja niestety nie. Otrzymuje kosiniakowe w wysoko┼Ťci 1000zl. I tu jest moje pytanie takie, czy te 1000zl otrzymuje si─Ö r├│wne 12msc nie patrz─ůc na to kt├│rego urodzi┼éo si─Ö dziecko, czy np. Jak dziecko sko┼äczy┼éo rok 10 listopada to ju┼╝ nie dostan─Ö tego 1000zl tylko np. 300zl ? Bo w┼éa┼Ťnie w tym Msc ju┼╝ tak mam, ze dosta┼éam tylko 300zl a nie pe┼ény tys z┼é ? Czy kto┼Ť si─Ö orientuje jak to wyglada? Pozdrawiam :)

reklama

cafe1997

Moderator
Członek załogi
Do┼é─ůczy┼é(a)
7 Styczeń 2019
Post├│w
5 598
czesc wiem, ze nie w temacie dzieciowym, ale mam pytanie odno┼Ťcie kosiniakowego. A mianowicie chodzi o to, ze m─ů┼╝ pracuje a ja niestety nie. Otrzymuje kosiniakowe w wysoko┼Ťci 1000zl. I tu jest moje pytanie takie, czy te 1000zl otrzymuje si─Ö r├│wne 12msc nie patrz─ůc na to kt├│rego urodzi┼éo si─Ö dziecko, czy np. Jak dziecko sko┼äczy┼éo rok 10 listopada to ju┼╝ nie dostan─Ö tego 1000zl tylko np. 300zl ? Bo w┼éa┼Ťnie w tym Msc ju┼╝ tak mam, ze dosta┼éam tylko 300zl a nie pe┼ény tys z┼é ? Czy kto┼Ť si─Ö orientuje jak to wyglada? Pozdrawiam :)
Powinna┼Ť dosta─ç pismo z urz─Ödu i tam jest wyszczeg├│lnione, ┼╝e dostaniesz pomniejszone ┼Ťwiadczenie w miesi─ůcu urodzenia dziecka.

Sherlook

Fanka BB :)
Do┼é─ůczy┼é(a)
9 Sierpień 2020
Post├│w
1 332
czesc ­čśŐ wiem, ze nie w temacie dzieciowym, ale mam pytanie odno┼Ťcie kosiniakowego. A mianowicie chodzi o to, ze m─ů┼╝ pracuje a ja niestety nie. Otrzymuje kosiniakowe w wysoko┼Ťci 1000zl. I tu jest moje pytanie takie, czy te 1000zl otrzymuje si─Ö r├│wne 12msc nie patrz─ůc na to kt├│rego urodzi┼éo si─Ö dziecko, czy np. Jak dziecko sko┼äczy┼éo rok 10 listopada to ju┼╝ nie dostan─Ö tego 1000zl tylko np. 300zl ? Bo w┼éa┼Ťnie w tym Msc ju┼╝ tak mam, ze dosta┼éam tylko 300zl a nie pe┼ény tys z┼é ? Czy kto┼Ť si─Ö orientuje jak to wyglada? Pozdrawiam :)
Rodzicielskie jest dzielone, wi─Öc w ostatnim miesi─ůcu dostaniesz proporcjonalnie do dnia kiedy dziecko sko┼äczy 12 miesi─Öcy. Nie jest to pe┼ény 1000 z┼é.