reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Świąteczne inspiracje - pomysły na prezenty, dekoracje, jedzenie...

ehhhh a ja mam doła w kwesti prezentów, tzn cała rodzina juz załatwiona tylko Amelka mi została, i kompletenie nie wiem co kupic, oglądam allegro i co druga rzecz to chińska tandeta ! wwrrryyyyyy która pewnie po 3 dniach sie rozpadnie ! nie mam pojecia co kupić..... jedno co mis ie podoba to taka pszczółka PSZCZÓŁKA TOSIA - MÓWI , ŚPIEWA - HIT TV (1342030244) - Aukcje internetowe Allegro

potem ta babka ma fajne drewniane zbawaeczki, moze kupie takie mniejsze ale za to kilka bo naprawde brak weny Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro

Ta pszczółka moim zdaniem ładniutka, ale fajniejsze są drewniane zabaweczki. Podoba mi się centrum edukacyjne i układanka motylek, choć ona by była taka "na wyrost".

W gruncie rzeczy zgadzam się z Czechow-nie ma co na siłę kupować:-D Ale może żeby tradycji stała się zadość, kup jakiś drobiażdżek, a kaskę możesz odłożyć i kupić Małej prezent, gdy coś Ci wpadnie w oko:-)
 
reklama
Czechow, te układanki są super! Też chcę takie. Muszę zobaczyć w księgarni, jak będziemy w Polsce.A to zwykła księgarnia wysyłkowa jest czy taka z zobowiązaniem do dalszej współpracy?
 
A ja te układanki miałam jak Julka była mała, czyli jakieś 9 lat temu. I pamiętam, że były super, ale dla ciut starszych dzieci.
 
Czechow, dziękuje. Tak myślę, że sama zamówię, tylko czy do świąt dojdzie? I ponawiam pytanie - czy to takie wysyłkowo jest na zamowienie jednostkowe czy subskrypcja?
 
Czechow, dziękuje. Tak myślę, że sama zamówię, tylko czy do świąt dojdzie? I ponawiam pytanie - czy to takie wysyłkowo jest na zamowienie jednostkowe czy subskrypcja?

Nie wiem jeszcze nie patrzyłam bo nie będę chyba zamawiać przed świętami - napiszę do nich maila. Bo jeśli są zapchani to nawet nie będę próbować... w sumie to na pewno nie będę próbować bo ani kurier ani poczta nie wyrabia. Mogę poczekać. Nic się nie stanie jak poczekam do stycznia.
 
Nie wiem jak jest z tym co tu proponuje, ale z tego co pamiętam to my dostawaliśmy partiami, chyba co miesiąc jakiś temat, np. układanki/puzle, przeciwieństwa, itd. Z pierwszą partią chyba dostaliśmy też kartonik.
 
reklama
Do góry