reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Światełka Pamieci... [*][*]

reklama


[*] Dla Mojego Maleńkiego Aniołka (21.02.2014r. / 9tc)...


Pamiętaj że mamusia i tatuś bardzo Cię kochają i nigdy o Tobie nie zapomną....

 
Ostatnia edycja:
2 lata temu od dawna wiedziałam że jesteś, jeszcze było dobrze ufnie i z nadzieją
Moje Słoneczko zawsze będę o Tobie pamiętać, czuwaj nad nami
[*]

jeszcze razem będziemy sie śmiać
 
[h=2]
[*]Dla mojego Kochanego Malutkiego Aniołka - 13.05.2014 - 8tc
[*][/h]Nigdy o Tobie nie zapomnę Kochanie!!!!! Na zawsze zostaniesz w moim serduszku! Miej nas w swojej opiece i daj nam siłę. Kiedyś się na pewno spotkamy!
 
[*] Dla mojego Aniołka Zuzi, który odszedł 2.06.2014 w ok 10 tc, mimo iż nie miała Cię na rękach-czułam, mimo iż nie widziałam bardzo kochałam...zawsze będziesz w moim sercu...mamusia Cię zawsze będzie kochać,bo byłaś pierwszym, wyczekiwanym i upragnionym Maleństwem
 
reklama
Do góry