reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Świnoujście

Witajcie, my właśnie dzisiaj wyszliśmy ze szpitala byłam z Patryczkiem 5 dni bo miał zapalenie oskrzeli, ale muszę się wam przyznać że bardzo odpoczęłam w tym szpitalu bo miałam pod opieką tylko jedno dziecko a nie jak codzień trójkę:biggrin2: Patryś też był bardzo grzeczny ale już więcej nie idę do żadnego szpitala, nie ma to jak w domku:biggrin2:
A co do płci, to my oczywiście chcieliśmy żeby nasze drugie dziecko było dziewczynką ale jak już byłam w ciąży i dowiedziałam się że to bliźniaki to czułam że będą to chłopaki, później płeć była nie ważna chcieliśmy żeby tylko dzieciaki zdrowe były
 
reklama
współczuję choroby:(( Dobrze, ze już jesteście w domku.
Ja najpierw zmagałam się z przeziębieniem Łukasza, już prawie przeszło, jeszcze ma lekki katarek i kaszel, do tego zęby, więc się wymęczył biedny. Od wczoraj ja zakatarzona, okropność, cała twarz mnie boli. Dobrze, ze Łukaszek grzeczny to jakoś daję radę.
Oczywiście, ze najważniejsze zeby dziecko było zdrowe:)))
 
Cześć dziewczyny!

Oj widzę, że choroby w około. Dużo zdrówka dla wszystkich!

U mnie na regionalnym forum zdarzyła się tragedia. Synek jednej z koleżanek zmarł na sepsę pneumokokową :-:)-:)-(13 stycznia skończył roczek :-:)-:)-(Był zdrowym i radosnym dzieckiem. Straszne rzeczy się dzieją na tym świecie...
 
Domik- straszna tragedia. :(((współczuję rodzicom

nie szczepiłam na pneumokoki bo nie jestem przekonana do tych szczepionek. A jak u was wygląda sytuacja ze szczepieniami? Na rota szczepiłam, bo strasznie to zaraźliwe jest.
Co do przeziębień to wczoraj wróciłąm do świata żywycz, niby katar i stan podgorączkowy a czułąm się tragicznie. Łukaszek jeszcze troszkę pokasłuje ale już jest praiwe zdrowy.
10 kwietnia będziemy chrzcić. Najgorsze ze robimy w domu a miejsca mamy bardzo mało ale jakoś muszę wytrzymać.
 
My mamy tylko te podstawowe szczepionki, mój starszy syn też nie był szczepiony na pneumokoki ani na rota i żyje więc maluchów też nie szczepiłam:-)
 
Hej!

My szczepiliśmy małą tylko przeciw ospie wietrznej, chciałam ją na wszystko zaszczepić, ale potem poczytałam trochę o tym i o efektach ubocznych i że jak zwykle chodzi tylko o kasę, więc nie szczepiliśmy jej.
 
Witajcie dziewczynki:-) co taka cisza? My byliśmy w niedzielę w cyrku, trochę mnie ta impreza kosztowała ale dziecko zadowolone a to najważniejsze :-) A za tydzień mój synek kończy 8 lat boże jak to zleciało dopiero był takim małym skrzatem a teraz duży facet:-) A co u Was??? Pozdrowionka
 
reklama
oj cisza cisza, wszystkiego najlepszego dla Kacperka. Ja wczoraj i dzisiaj byłam na bardzo ciekawym szkoleniu. Mąż cały weekend opiekował się Łukaszem ale swietnie dał sobie radę:)zresztą nie pierwszy raz. Jutro składam podanie do żłobka mam nadzieję, że uda nam się dostać. We wrześniu do pracy, juz się nie mogę doczekać:)
 
reklama
Do góry