reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sylwester z maluchem

Chce_byc_mama_wielu

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Październik 2019
Postów
4 225
Hej dziewczyny ;)
Piszę taki temat, żeby uspokoić myśli 😅 jak będziecie spędzać Sylwester z maluszkiem? Teraz ogólnie pandemia, ale nawet bez pandemii na impreze ciężko wyjsc z niemowlakiem. Ja mam 9 miesięczna córkę i zastanawiam się czy to będzie zwykły dzień i pójdziemy spać ok 22 czy mamy polozyc małą i coś sobie porobić/ obejrzeć i naszykowac cos do jedzenia? Raczej sluchanie piosenek odpada. Mieszkam w miescie w centrum to pewnie na okolo bedzie głośno i wesolo mimo wszysttko. Na wieś ani na wyjazd raczej nie pojedziemy przez pandemie. Wiem, ze to jeszcze prawie miesiąc ale jestem ciekawa właśnie jak to będzie wyglądało u Was. Albo jak wygladalo w poprzednich latach. Pozdrawiam.
 
reklama
reklama
Do góry