reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry...

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

reklama

Sylwester z maluchem

Martynka90

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
13 Pa藕dziernik 2019
Post贸w
2 677
Hej dziewczyny ;)
Pisz臋 taki temat, 偶eby uspokoi膰 my艣li 馃槄 jak b臋dziecie sp臋dza膰 Sylwester z maluszkiem? Teraz og贸lnie pandemia, ale nawet bez pandemii na impreze ci臋偶ko wyjsc z niemowlakiem. Ja mam 9 miesi臋czna c贸rk臋 i zastanawiam si臋 czy to b臋dzie zwyk艂y dzie艅 i p贸jdziemy spa膰 ok 22 czy mamy polozyc ma艂膮 i co艣 sobie porobi膰/ obejrze膰 i naszykowac cos do jedzenia? Raczej sluchanie piosenek odpada. Mieszkam w miescie w centrum to pewnie na okolo bedzie g艂o艣no i wesolo mimo wszysttko. Na wie艣 ani na wyjazd raczej nie pojedziemy przez pandemie. Wiem, ze to jeszcze prawie miesi膮c ale jestem ciekawa w艂a艣nie jak to b臋dzie wygl膮da艂o u Was. Albo jak wygladalo w poprzednich latach. Pozdrawiam.

reklama

liczba

Do艂膮czy艂(a)
5 Sierpie艅 2018
Post贸w
7 164
Rok temu moje dziecko mia艂o 9 miesi臋cy. Byli艣my u rodziny. Po艂o偶yli艣my j膮 spa膰 tak jak zawsze o 20. Spala do rana. My s艂uchali艣my muzyki, ta艅czyli艣my, rozmawiali艣my. Jak to na sylwestra w domu przysta艂o. My艣l臋, 偶e trudniej jest ze starszym dzieckiem, bo wi臋cej rozumie i chce mie膰 atrakcje:p

jasani

Do艂膮czy艂(a)
31 Stycze艅 2017
Post贸w
4 837
Ja robi艂am imprez臋 Sylwestrow膮 u siebie w domu jak c贸rka mia艂a p贸l roku. Po k膮pieli o 19 by艂o mleko, troch臋 jeszcze pochasa艂a i posz艂a spa膰. Obudzi艂a si臋 po p贸艂nocy ale tylko dlatego, 偶e znajomi wyszli na balkon i by艂o tam g艂o艣no a pok贸j c贸rki jest w艂a艣nie przy balkonie. My 艣miali艣my si臋, muzyka gra艂a a dziecko spa艂o 馃槈

k.karolina

Do艂膮czy艂(a)
17 Grudzie艅 2018
Post贸w
5 812
U nas rok temu c贸rka mi艂a 5 miesi臋cy, sylwester by艂 w domu. Ma艂a posz艂a spa膰 oko艂o 20. My bawili艣my si臋 do rana. Znajomi, posiedzielismy, posmiali艣my si臋.
A ona sobie smacznie spala :)

Martynka90

Do艂膮czy艂(a)
13 Pa藕dziernik 2019
Post贸w
2 677
Hmmm to mo偶e ja te偶 tak zrobi臋. Naszykuje sobie co艣 doz jedzenia dzie艅 wczesniej i w dzien sylwestra jak ma艂a b臋dzie spa膰, potem m膮偶 j膮 przypilnuje ja sie ubior臋 i wykapie. Potem po艂o偶臋 si臋 z ni膮, 偶eby usun臋艂a na wiecz贸r i jak ju偶 za艣nie, to p贸jdziemy do du偶ego pokoju czy tam salonu posiedzie膰 z piccolo, bo drugi maluch w drodze ;)

Natu艣_ka

Do艂膮czy艂(a)
24 Lipiec 2018
Post贸w
4 454
My byli艣my u brata jak ma艂a mia艂a 9msc, impreza jak ka偶da inna, d艂u偶sze szale艅stwo dzieci, nie trzymamy w takich sytuacjach normalnej rutyny, bawi膮 si臋 do kiedy maj膮 si艂臋, p贸藕niej si臋 zbieramy i wracamy do domu, jak jeste艣my u siebie to m艂odsze spa膰 jak padnie a starszak dalej szaleje je艣li ma dzieci臋ce towarzystwo.

Ewelina.Be

Do艂膮czy艂(a)
13 Maj 2020
Post贸w
1 681
My z m臋偶em nie jeste艣my fanami imprez i w sylwestra siedzimy sami w domu. Pewnie przygotuj臋 jakie艣 przek膮ski, troch臋 pota艅czymy, a jak syn p贸jdzie spa膰 to w艂膮czymy jaki艣 film. Szczerze m贸wi膮c sylwester dla mnie to taki sam dzie艅 jak ka偶dy inny i nie czuje potrzeby 艣wi臋towania, 偶e znowu b臋d臋 starsza o kolejny rok 馃槣

reklama

liczba

Do艂膮czy艂(a)
5 Sierpie艅 2018
Post贸w
7 164
My z m臋偶em nie jeste艣my fanami imprez i w sylwestra siedzimy sami w domu. Pewnie przygotuj臋 jakie艣 przek膮ski, troch臋 pota艅czymy, a jak syn p贸jdzie spa膰 to w艂膮czymy jaki艣 film. Szczerze m贸wi膮c sylwester dla mnie to taki sam dzie艅 jak ka偶dy inny i nie czuje potrzeby 艣wi臋towania, 偶e znowu b臋d臋 starsza o kolejny rok 馃槣
Ja to dos艂ownie jestem wtedy starsza, bo mam urodziny. Jednak uwa偶am, 偶e fajnie wej艣膰 w nowy Rok z humorem i troch臋 inaczej ni偶 ka偶dego dnia. Ka偶dy jest inny i chyba z wiekiem te偶 si臋 zmienia.

reklama

jasani

Do艂膮czy艂(a)
31 Stycze艅 2017
Post贸w
4 837
Ja to dos艂ownie jestem wtedy starsza, bo mam urodziny. Jednak uwa偶am, 偶e fajnie wej艣膰 w nowy Rok z humorem i troch臋 inaczej ni偶 ka偶dego dnia. Ka偶dy jest inny i chyba z wiekiem te偶 si臋 zmienia.
Haha witaj w klubie. Ja te偶 z Sylwestra. I dlatego ja w艂a艣nie zawsze chcia艂am ten dzie艅 sp臋dza膰 hucznie a nie jak ka偶dy inny.

Do g贸ry