reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry...

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

reklama

Sylwester z maluchem

Martynka90

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
13 Pa藕dziernik 2019
Post贸w
2 695
Hej dziewczyny ;)
Pisz臋 taki temat, 偶eby uspokoi膰 my艣li 馃槄 jak b臋dziecie sp臋dza膰 Sylwester z maluszkiem? Teraz og贸lnie pandemia, ale nawet bez pandemii na impreze ci臋偶ko wyjsc z niemowlakiem. Ja mam 9 miesi臋czna c贸rk臋 i zastanawiam si臋 czy to b臋dzie zwyk艂y dzie艅 i p贸jdziemy spa膰 ok 22 czy mamy polozyc ma艂膮 i co艣 sobie porobi膰/ obejrze膰 i naszykowac cos do jedzenia? Raczej sluchanie piosenek odpada. Mieszkam w miescie w centrum to pewnie na okolo bedzie g艂o艣no i wesolo mimo wszysttko. Na wie艣 ani na wyjazd raczej nie pojedziemy przez pandemie. Wiem, ze to jeszcze prawie miesi膮c ale jestem ciekawa w艂a艣nie jak to b臋dzie wygl膮da艂o u Was. Albo jak wygladalo w poprzednich latach. Pozdrawiam.

reklama

Ewelina.Be

Do艂膮czy艂(a)
13 Maj 2020
Post贸w
1 681
Ja to dos艂ownie jestem wtedy starsza, bo mam urodziny. Jednak uwa偶am, 偶e fajnie wej艣膰 w nowy Rok z humorem i troch臋 inaczej ni偶 ka偶dego dnia. Ka偶dy jest inny i chyba z wiekiem te偶 si臋 zmienia.
Nie ka偶dy lubi hucznie obchodzi膰 sylwestra i ja do tych os贸b nale偶臋. Mo偶e kiedy艣 to si臋 zmieni, ale na razie nie odczuwam potrzeby 艣wi臋towania i wcale nie czuj臋 si臋 z tym 藕le.

reklama

Martynka90

Do艂膮czy艂(a)
13 Pa藕dziernik 2019
Post贸w
2 695
O ja jeszcze jak nie mia艂am m艂odej te偶 lubilam ogl膮da膰 jakie艣 filmy. Najlepiej animowane albo lekkie typu 艣wi膮teczne czy komedie. W tamtym roku pad艂o na shreka 4. Jak kto艣 nie widzia艂 i

Oliwia088

Do艂膮czy艂(a)
7 Stycze艅 2019
Post贸w
2 877
Hej dziewczyny ;)
Pisz臋 taki temat, 偶eby uspokoi膰 my艣li 馃槄 jak b臋dziecie sp臋dza膰 Sylwester z maluszkiem? Teraz og贸lnie pandemia, ale nawet bez pandemii na impreze ci臋偶ko wyjsc z niemowlakiem. Ja mam 9 miesi臋czna c贸rk臋 i zastanawiam si臋 czy to b臋dzie zwyk艂y dzie艅 i p贸jdziemy spa膰 ok 22 czy mamy polozyc ma艂膮 i co艣 sobie porobi膰/ obejrze膰 i naszykowac cos do jedzenia? Raczej sluchanie piosenek odpada. Mieszkam w miescie w centrum to pewnie na okolo bedzie g艂o艣no i wesolo mimo wszysttko. Na wie艣 ani na wyjazd raczej nie pojedziemy przez pandemie. Wiem, ze to jeszcze prawie miesi膮c ale jestem ciekawa w艂a艣nie jak to b臋dzie wygl膮da艂o u Was. Albo jak wygladalo w poprzednich latach. Pozdrawiam.
rok temu z p贸艂rocznym niemowlakiem sp臋dzali艣my w domu, zrobili艣my sobie pyszne jedzonko, dziecko spa艂o, wpad艂a potem znajoma na troch臋, obejrzeli艣my sylwestra z czym艣 tam 馃槃/ewentualnie mo偶na film i po p贸艂nocy po fajerwerkach si臋 po艂o偶yli艣my, bo fajerwerki obudzi艂y dziscko tak偶e by艂a pora karmienia i zasnelismy

basia.sinkiewicz

Zaanga偶owana w BB
Do艂膮czy艂(a)
27 Stycze艅 2019
Post贸w
147
C贸rka urodzi艂a si臋 w pa藕dzierniku, a w sylwestra gdy byli艣my u znajomych i by艂o g艂o艣no bo to fajerwerki itd, to bez trudu nam przespa艂a ca艂膮 imprez臋. Budzi艂a si臋 tylko na jedzenie i dalej w kim臋 :D

joagla

Zaciekawiona BB
Do艂膮czy艂(a)
4 Pa藕dziernik 2020
Post贸w
33
My imprezujemy z dzieci. A 偶e trojeczka na pok艂adzie to trwa to ju偶 kilka 艂adnych lat.
Ale nie jest 藕le...
Zwykle sami, byli艣my te偶 u znajomych kt贸rzy maj膮 dzieci w podobnym wieku, ostatnio my zaprosili艣my znajomych te偶 z dzie膰mi...
Wszystko si臋 da 馃檪
Nawet jak jeste艣my sami to robi臋 co艣 dobrego do jedzenia, jak膮艣 przek膮sk臋 itp ogl膮damy s艂uchamy tv... dogladamy 艣pi膮ce dzieciaki... 艣wi臋tujemy

reklama

Mujer

Do艂膮czy艂(a)
16 Czerwiec 2014
Post贸w
5 489
Miasto
Warszawa
Rok temu najm艂odsza mia艂a 9 miesi臋cy. Posz艂a spa膰 normalnie. My zrobili艣my sa艂atki, jakie艣 przek膮ski i ze starszymi wtedy 3 i 4 lata ta艅czyli艣my i grali艣my w plansz贸wki. Starsze wytrzyma艂y tak gdzie艣 do 2:00 i wszyscy poszli艣my spa膰.

Do g贸ry