reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

reklama
czesc dziewczynki
beatka ja przychylam sie do ostraszki jesli chodzi o seks, a co do spacerow to kochana spokojnie-zostal Ci tylko tydzien do porodu a nie chciej miej wywolywanego-wiem co to jest:no:wiec kozystaj-seksij sie hehe spaceruj itd. no i szybkiego rozwiazania:-)
Karaoke pare postow w stecz pisalysmy o tym- prawdopodobnie sa to skurcze przepowiadajace wiec sie na zapas nie martw:)
KiniaArus mi lekarz mowil ze teraz uwaza sie 37 tc za donoszona ciaze i spokojnie mozna rodzic- zreszta lezalam z dziewczyna ktora urodzila wlasnie w pierwszy dzien 37tc i wszystko bylo ok, zero komplikacji z malym:-) a co do tych lekow to czesto jest tak ze po nich dziewczyny po terminie rodza.
candy jak malenstwo z kaszelkiem?
u mnie bez zmian z moim rozdarciuchem- jak ma kolki placze biedmna az sie zanosi a jak nie ma kolek to tez placze, i takie mam dziecko krzykliwe hehe
pozdrowionka papa
 
anka kaszelek u Pati jakby minął. Teraz za to moja córcia postanowila, że spanie jest bee i fuj i ona spać nie będzie :( jak juz w dzien uda mi sie ją po dwóch godzinach noszenia bujania hustania spiewania uśpic na 15 minut to jest mój duzy sukces :( teraz tatuś ją tarmosi bo o lezeniu w lozeczku to nie ma mowy, krzyk niemilosierny. A najgorsze, że nie wiem co jest tego przyczyna.. sprawdzam brzuszek ..i jest miękki, teoretycznie nic nie powinno bolec. I co tu robic z takimi malymi, niespiącymi , placzącymi szkrabami.. eh
jeszcze jak by mnie ktos oświecił czy normlalne jest to, że 6 tygodniowy maluch wklada cale piąstki do buzi i mocno sie slini ? Probowalam te piąstki zastąpic smoczkiem, ale niunia nie chce :( help.... :(
 
candy4k a gdy Twoj Szkarbek nie ma kolek i nadal placze..to jestes pewna ze nie jest glodna..?? to wkladanie piastek do buzi..moim zdaniem to sygnal ze Mala moze byc glodna..
moj synek ogolnie jest bardzo grzeczny, ale jak jest glodny to tez wklada piastki do buzi i sie slini, raz jest tak ze zje raz i starczy i zasypia, a czasem jest tak ze je kilka razy z kilkuminutowymi przerwami..np. dzis jadl ponad 2 godziny..jedl..odpoczywal i znowu jadl i tak kilka razy az w koncu zasnal..ja karmie Kacerka piersia..ale to chyba nie ma wiekszego znaczenia.....powodzenia
 
Monia jestem pewna, że nie jest glodna bo karmię z butli i robi tak najczęściej po jedzeniu :) ale fakt tez na poczatku myslalam, że to oznaka glodu.
Wczoraj mialysmy z Pati akcję. caly dzien nie spala, a wieczorem kolo 22 zjadla mleczko i wsio zwróciła.. po pol godz zjadla znow mleczko bo byla strasznie glodna i znow to samo.. w końcu woda z cukrem nas uratowala i malutka ładnie pospala do 5. A jak wy znosicie upaly ? Bo mi polozna powiedziala, że to najprawdopodobniej przez tą temp i duchote malutka tak sie meczyła.
 
candy witaj w klubie moja nadia tez caly dzien dzisiaj nie spala i tylko plakala, jak zasnekla mi na rekach to jak tylko probowalam ja odlozyc placz i tak w kolko, teraz tzn o 21.30 padla po kapieli ale chyba ze zmeczenia.masakra
 
To nie es dziwuszki same. Jak pisalam bylismy u szczepienia i dwa dni po nim Natanek zobil sie niespokojny, spanie jest bee, tak jak mi ladnie jadl co 4-5h 150ml tak teraz co 3h je 100-110ml. Jesli chodzi o te slinienie to tez to zauwazylam i kladanie piastek do buzi tez przerabiamy. Jade dzis kupic taki gryzak z woda bo moze to w dziaselkach cos sie dzieje? Mojej znajowej synek urodzil sie 3 maja a od tygodnia zauwazyla ze mu sie zabki wyzynaja. Czytalam ze to mozliwe. I tez zaczal jest czesciej i miejsze ilosci, slinienie sie ii wkladanie raczek do buzi. Dam wam znac czy gryzak spelnil swoja role;-)
 
dziewczyny mam pytanko, w pon mam się stawić na oddziale do cięcia cesarskiego (mała położenie pośladkowe) i coraz bardziej się boję oczywiście:sorry: ale moje pyt dot tego czy jak mam skurcze bolesne jak na okres co godzine lub półtorej i w sumie tylko wieczorem i w nocy to mam panikować czy poczekać az bedą czestsze i wtedy jechac ? mam rozwarcie 2cm a raczej było ponad 2 tyg temu teraz to pewnie wiecej bo troche sie poprzytulaliśmy:zawstydzona/y:
 
Wg mnie są to skurcze przepowiadające, poród to kwestia kilku dni, tak sądzę.
Swoją drogą ja skurcze to zapisywałam na kartce, zeby nie wjechać na izbe jako panikara i lezec samej jak kłoda:) powodzenia,nie ma się co bać
 
reklama
witam sie:-)
u mnie bez zmian-dzisiaj nadia nie spala od 9 do 18.30 i placz/ nawet samochodem ja przewiozlam po lesie i spala ale jak tylko do domu dojechalysmy oczy jak 5 zł. nie wiem co sie z nia dzieje???
ostraszka i jak gryzaczek???
 
Do góry