reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkoła Rodzenia czy domowe ćwiczenia?

reklama
Zazdroszcze Ci Miloku, chciałabym sie tak troche polenić ale mi nie dają:-(;-)

uuu, ja to sie lenie na maksa :laugh2:
oby tylko mi w krew nie weszlo, bo bedzie ciezko :szok:
poki co nikt mnie nie prosi o pomoc tylko jest na odwrot - to ja o nia prosze hehe :evil: ale coz, potem nikt juz tak chetnie nie bedzie pomagal nieprawdaz :wink:
 
No agutek mysle ze puzniej to nie bedziesz miala mozliwosci lenic sie wiec kozystaj puki mozesz.

Wracajac do cwiczen chyba nie bede sie ruszac az siniaki sie zagoja, nawet siedziec nie moge a jak tu cwiczyc.
 
Leż, leż, masz szczęście że sie nic nie stało ani Tobie ani maluchowi.:baffled:
Masz pretekst żeby sie teraz lenic na maksa:tak::laugh2:
oszczędzaj sie i jak Ci drugi raz przyjdzie do głowy podkręcać ogrzewanie, niech zrobi to Mężuś. Drugi raz może nie skończyć sie na siniakach.:dry: UWAŻAJ!!!
 
:-D :-D :-D :-D :-D

A wszytsko po to zeby bezkarnie lezen na kanapie calumi dniami no i jeszcze po to zeby nademna troche poskakali:-D :-) ;-)
 
miloku jestes w ciazy wiec ci sie nalezy
potem nikt juz nie bedzie sie nad toba rozczulal ;-)
a to juz nadejdzie naprawde niebawem dziewczynki - czujecie to...jeszcze 2,5 miesiaca i zaczniemy ostro sie rozdwajac :laugh2:



co do szkoly rodzenia podjelismy decyzje, ze dajemy sobie jednak spokoj...
no chyba, ze nagle w styczniu spadnie nam manna z nieba i sobie fundniemy szkolke, ale ja widze po sobie, ze po 50 metrach stekam jak stary kon i wszystko mnie boli, wiec raczej namowic sie juz nie dam ;-) :-p
 
reklama
Agutku więc zostają domowe ćwiczenia - mają więcej plusów niż szkoła rodzenia - przede wszystkim robisz ćwiczeń ile chcesz i kiedy chcesz a kiedy nie chcesz leżysz i odpoczywasz.:-D
ja po świętach < o ile lekarz nie zabroni> zapisze sie na basen - uwielbiam pływać a jeśli to ma mi pomóc na kręgosłup to tym lepiej:):)
 
Do góry