reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkoła rodzenia

Dziewczyny ja chodziłam w Warszawie do szkoly na Karową. Nie wiem ile teraz kosztuje, ale mozecie sprawdzić. Mi sie podobalo, no ale to bylo 5 lat temu.
 
reklama
Magduska W/g tego co wyczytałam na stronie http://www.szkolarodzeniabobas.webpark.pl/ramset.htm zgoda lekarza nie jest konieczna do rozpoczęcia zajęć w Bobasie, a rozpoczęcie zajęć zalecane jest między 24 a 27 tygodniem ciąży. Chyba przedzwonię tam jutro i dowiem się dokladnie o wszystko.
Myślałam pierwotnie o Szkole Rodzenia przy NZOZ Przychodni Lekarskiej na Wzgórzu Św. Maksymiliana bo tam chodzę do lekarza i słyszałam pochlebne opinie od napotkanych w poczekali ciężarówek ale teraz już nie wiem... nowa lokalizacja Bobasa (na Zbożowej) bardzo mi odpowiada, no i program wygląda ciekawie.
 
ej Dziewczyny - naparwdę nie ma wśród nas osób, które świadomie wybierają drogę nie uczestniczenia w zajeciach szkoły rodzenia? hmmmmmm..... moze to ja faktycznie wyrodna matka jeste....... eeeee...........yyyyyyyyyy....
 
Antares, Slonko, sama najlepiej wiesz, co jest dla Was dobre... O wyrodnosci to bynajmniej nie swiadczy. Jesli tak zdecydowalas, to widac tak ma w Waszym przypadku byc.
 
musze sie przyznac dziewczyny,ze na poczatku ciazy byłam jak najbardziej ZA szkoła rodzenia a teraz stwierdziłam ,ze własciwie po co mi to -dam sobie rade,mam kochanego meza ,mame która jest z nami ,brata który tez nie moze sie doczekac kiedy michałek bedzie z nami i wierze w to ,ze bedzie naprawde dobrze -DAMY RADE!!!!
 
hehe :) a ja nie idę do szkoły rodzenia z trzech przyczyn:
- właściwie to wiem które mięśnie ćwiczyć i jak ćwiczyć ... i już zaczęłam ćwiczyć :)
- mam podstawy teoretyczne w małym paluszku (w końcu muszę to umieć na zaliczenie przedmiotu ginekologia i położnictwo)
- nie mam czasu... wszystkie szkoły rodzenia we Wrocławiu nachodzą mi zajęciami albo na studia albo na pracę z pacjentami...

także u mnie to się samo rozwiązało... :)
 
reklama
a ja juz za 11 dni idę na pierwsze zajęcia :) a właściwie drugie, i powiem szczerze że juz się nie mogę doczekać... :D :)
 
Do góry