reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkoła rodzenia

Co do ćwiczeń to mnie wczoraj Piotrka mama zdziwiła. Wyskoczyła nagle z tekstem: "A ty wiesz, że powinnaś zapałki zbierać" Zdziwiłam się, dopiero potem wytłumaczyła, że podobno schylanie, kucanie i chodzenie na czworaka świetnie ćwiczą. Haha, to może odwalę pastowanie podłogi :p ;D ;D ;D
 
reklama
Moze moge Wam pomoc. Rodzilam pierwszego malucha 3 lata temu, wiec moj starszak jest juz prawdziwym olbrzymem...Przypadek postawil na moje drodze cudowna kobiete - polozna. Do dzis rozmarzona wspominam porod i wszytko, co sie z nim wiazalo. Pani Monika prowadzi teraz w Warszawie Szkole Rodzenia. Koszt kursu to 450 zl, ale zajecia odbywaja sie w prywatnej klinice, w kameralnych warunkach, maksymalnie 5 par i super dogodne terminy...Weekendy, albo wieczory (dla pracujacych). Mozna tez zapisac sie na kurs indywidualny, wtedy wyklady mozecie miec na przyklad u siebie w domu (lezac na sofie, pod kocem :)
http://www.mataja.pl
Ja plywam teraz z ta firma ze swoim Maluszkiem. Polecam goraco :)
 
Moze moge Wam pomoc. Rodzilam pierwszego malucha 3 lata temu, wiec moj starszak jest juz prawdziwym olbrzymem...Przypadek postawil na moje drodze cudowna kobiete - polozna. Do dzis rozmarzona wspominam porody i wszytko, co sie z nimi wiazalo. Pani Monika prowadzi teraz w Warszawie Szkole Rodzenia. Koszt kursu to 450 zl, ale zajecia odbywaja sie w prywatnej klinice, w kameralnych warunkach, maksymalnie 5 par i super dogodne terminy...Weekendy, albo wieczory (dla pracujacych). Mozna tez zapisac sie na kurs indywidualny, wtedy wyklady mozecie miec na przyklad u siebie w domu (lezac na sofie, pod kocem :)
http://www.mataja.pl
Ja plywam teraz z ta firma ze swoim Maluszkiem. Polecam goraco :)
 
MargoM jak to jest, że we wszystkich swoich postach piszesz o tej firmie? Bo już czytałam gdzieś twoją wypowiedź o basenach. No i myslałam, że masz młodsze dziecko (przynajmniej tak wynikało z tamtego postu)
 
Ja ciagle sie waham jesli chodzi o szkole rodzenia. Moze bylabym bardziej zdecydowana, gdybym wiedziala ze moj maz bedzie mogl chodzic ze mna. Niestety wraca roznie z pracy, czesto dopiero ok.18, a zajecia sa na 17. Zanim sie przebierze, odswiezy i przyjedzie, to zajecia sie juz skoncza.
 
Dzis nareszcie dowiedzialam sie kiedy zaczyna sie szkola rodzenia w naszym szpitalu. No i sobie poczekamy do 9 stycznia! Mam nadzieje ze zdaze skonczyc kurs przed porodem ;) Szkoda ze tak pozno, mialam nadzieje ze zacznie sie w grudniu...
 
właśnie zapisałam się do szkoły rodzenia przy szpitalu w którym będę rodzić. Porównując ceny z tymi, o których piszecie to jest dość droga - 300zł za ok. 10 spotkań. Wydaje mi się dość droga, ale plusem jest to, że prowadzi ją położna z tego szpitala. Mam w związku z tym nadzieję, że dokładnie będę wiedziała co i jak się odbywa właśnie tam, jakie stosuje się praktyki. Strasznie się boję tego porodu.... może odrobina wiedzy zmniejszy obawy? Niestety na razie nie mogę ćwiczyć ze względu na skracającą się szyjkę macicy, ale i tak się cieszę, że razem z mężem będziemy uczestniczyć w tych zajęciach. W przyszłym tygodniu napiszę Wam jakie mam wrażenia po pierwszym spotkaniu. Pozdrawiam
 
:) wczoraj bylam na pierwszych zajeciach w szkole rodzenia i jestem bardzo zadowolona :D
rozmawialismy o bolach porodowych i metodach ich lagodzenia. uczylismy sie rowniez oddechu przeponowego ktory jest podobno bardzo przydatny podaczas porodu od samego poczatku.
dostalam gotowe notatki z zajec i zadanie domowe ;)
jest naprawde fajnie!
nastepne spotkanie za tydzien. :D
 
reklama
A ja dzwoniłam dziś do babki która prowadzi szkołę rodzenia w prywatnej klinice blisko mojego domku
ale jest położna w szpitalu gdzie chce rodzić, mam przyjść na pierwsze spotkanie w poniedz i zobaczyc czy mi sie podoba
jeśli tak to sie zapisuje i płace 150m zł za miesiac zajec wiec w poniedz wybieram sie zobaczyc co i jak i właśnie fajne
jest to że babeczka jest położna z mojego szpitala wiec na bank wie co i jak ;)
 
Do góry