reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkoły rodzenia, zajęcia dla ciężarnych

W Pasji na 29 listopada karnet na 4 zajecia wazny przez 1 miesiąc kosztuje 95zł.. Wcześniej kosztował 70, sporo podnieśli ceny :/ A zajęcia dla ciężarnych są tylko 1 x w tygodniu, w soboty, więc skoro karnet jest ważny tylko przez miesiąc to nie opłaca się kupować na więcej niż 4 zajęcia. Jak chodziłam do nich przed ciążą to kupowałam sobie karnet np na 8 zajęć, wtedy koszt 1 zajęcia był mniejszy niż np przy zakupie karnetu na 4 zajęcia i chodziłam 2x w tygodniu kiedy miałam czas i na co chciałam. Teraz w ciąży możliwości mam ograniczone :)

Póki co na razie chodzę na gimnastykę w ramach Szkoły Rodzenia (3x w tygodniu po 1/2 h) i odpuściłam sobie Pasje..
 
reklama
dzięki :) ja mam zamiar chodzić do szkoły rodzenia w swoim szpitalu i myślę, że teraz tez mi to wystarczy, jedynie po porodzie chciałabym jeszcze poćwiczyć :)
 
Kobietki a chodzi któraś z Was na gimnastykę do Koali ?
Chciałabym od czerwca się zapisać.
 
Witajcie mamusie,
ja byłam na zajęciach w ARM na Benedykta Cesarza, prowadzonych dla
kobiet w ciąży. Dopiero na jednych ale jestem zadowolona. Prowadzi je
dziewczyna, która kiedyś prowadziła gimnastykę w Koali. Jest skupiona
na każdej uczestniczce, ma indywidualne podejście. A samo miejsce
bardzo czyste, atmosfera domowa. Karnet nie jest drogi, za 1 wejscie
20 zł, 4 - 80 zł, 8-120 zł. Polecam.


Mam jeszcze prośbę czy możecie polecić mi dobrego ginekologa, niestety
muszę zmienić swojego.
 
Witajcie Dziewczyny!
Zapraszam na RELAKSACJE W OGRODZIE w Famidze na ul. Lea 179, w razie deszczu zajęcia w środku:) trochę ćwiczeń z fizjoterapeutką (która prowadzi też szkołę rodzenia w szpitalu), dużo relaksu i rozciągania, a na deser pyszna herbata w kawiarni i wygodne worki sako! piątek 13.00-14.00
...a po porodzie zapraszam też razem z Maluszkami na Gimnastykę i na Pełzaki.
Pozdrawiam!
 
Kobietki a chodzi któraś z Was na gimnastykę do Koali ?
Chciałabym od czerwca się zapisać.

Chodzę do Koali na gimnastykę, wybieram się też na szkołę rodzenia. Dziewczyny prowadzące zajęcia są bardzo sympatyczne, zajęcia też przyjemne. Polecam. Wszystkie informacje można znaleźć na ich stronie internetowej.
 
Jestem zapisana do SR w Żeromskim.
Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak wyglądają tam zajęcia i ile trwają ?
Mam podany tylko termin i godz rozpoczęcia
Kiedyś słyszałam że 5 tygodni, ale może to się zmieniło i ktos ma świeższe informacje.
 
reklama
Ja chodziłam do Gemelli i jestem średnio zadowolona, tzn może i ćwiczenia itd. fajnie
natomiast jeżeli chodzi o np. pokazanei jak wziąść dziecko na ręce i przystawić i wykąpać to pani prowadząca pokazała na jednym manekinie sama i to wszystko.

natomiast neizgodze się bo ćwiczenia oddechowe itd do porodu ze szkoły sporo mi dały.
 
Do góry