reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szpital lipcówek

Ja też kończyłam SR akredytowaną przez Św. Zofię. Położna, która prowadziła zajęcia to fajna rzeczowa babeczka ;-) Ale rodzić tam nie będę, bo nawet nie liczyłabym na cud, że się dostanę :-D Poza tym cennik ich usług mnie przeraża.
 
reklama
Jakoś Zofia do mnie nie przemawia, szpital ładny, SR też chwalona, cennik hmmmmm duży i wiem że dużo kobiet chce tam rodzić. Ja wybrałam inny szpital, warunki porównując do Zofii fatalne, ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i długo tam nie zabawię
 
ja bede rodzila w szpitalu w Chełmży, to jest taka mieścinka pod toruniem. Ale poloznictwo na wysokim poziomie i sa chyba na 3 miejscu "rodzic po ludzku"
 
kropa ja mam lekarza super, który własnie pracuje w IMiD i datego tam chcę rodzić, a myślałam też o bielańskim i karowej
arlecia wiem wiem Chełmża (znam te reojony mam rodzinę w tamtych okolicach Chełmno, Chełmża, Zegartowcie, Papowo, bardzo lubię tamte tereny)
 
Ja to sie tak przypomne tylko, ze ja na Wołoskiej, i jakby ktoras byla chetna rowniez tam rodzic to piszcie:p a moze ktoras juz rodzila?:-D
 
reklama
ja rodziłam w IMiDzie i jestem bardzo zadowolona, ale dużo zależy jak się trafi. Akurat jak ja trafiłam to nikt inny nie rodził
 
Do góry