reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital na Waryńskiego w Mikołowie

Mi położna powiedziała że koszulę lepiej mieć swoją bo lepiej się wtedy człowiek czuje i wiadomo jakie są te szpitalne. Ja rodziłam w swojej, miałam taką już schodzoną żeby nie było żal wyrzucić a i tak rodziłam w nowej bo zapomniałam przebrać :-p ale wogóle się nie ubrudziła. Ja byłam po terminie (miałam źle termin obliczony, w szpitalu liczyli ten termin z I usg a moja ginka brała pod uwagę termin wcześniejszy - wg. mojej ginki byłam po terminie 8 dni i dlatego dostałam skierowanie, a wg szpitala dopiero 4 dni ale i tak mnie przyjęli) i miałam skierowanie do szpitala i poród mi wywoływali.
 
reklama
mila a powiedz mi jeszcze, jak jest z odwiedzinami po porodzie? chodzi mi o to, czy odwiedzający wchodzą do sali, czy wychodzi się na korytarz?
 
Odwiedzający mogą wchodzić normalnie do sali, chociaż na korytarzu też jest specjalne miejsce do odwiedzin (kanapa, stół, acha i jest też na korytarzu właśnie w tym miejscu lodówka). Oczywiście odwiedziny gości w rozsądnych ilościach, mi zwrócili uwagę bo było za dużo (5 osób, ale to tak przypadkowo akurat w jednym czasie przyjechali).
 
Zapytałam ostatnio mojego lekarza, który pracuje w szpitalu o to znieczulenie na zyczenie... i okazuje sie że nie jest tak różowo. Jest jeden lekarz który je robi, wiec najpierw trzeba miec szczęscie żeby trafić kiedy bedzie w pracy. Pozatym nie jest darmowe.
Ja chodze do SR w feminie w katowicach bo jest darmowa a za przyszpitalna czytałam że trzeba placic.
 
ZZO jest bezpłatne - przynajmniej taką info uzyskałam na przyszpitalnej SR, jednakże jak pisze poprzedniczka może być problem z lekarzem, który to znieczulenie jest w stanie zaaplikować :-) Indywidualne umawianie się z tymże lekarzem to już pewnie indywidualny koszt :baffled:
 
Hej Dziewczyny:)
Czy są może świeże informacje ze szpitala? Ja mam termin na październik. Któraś planuje rodzić w Mikołowie.
Od kiedy szkoła rodzenia?
 
Do góry