reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital olkusz!!!

ja jeszcze nie byłam w tym olkuskim szpitalu, gdzie to się trzeba zgłaszać jak się przyjeżdża do porodu gdzies na dole na izbę przyjęć czy od razu trzeba iść gdzieś na oddział?
 
reklama
Idziesz od razu na położnictwo albo do dyżurki lekarskiej albo tam gdzie robią KTG.

Mi Pani powiedziała ze w dzień mam przyjść od tej stronu co są te fotele a w nocy od drugiej strony tam gdzie ktg bo tam jest dzwoneczek - ale najlepiej chyba tam isc gdzie ktg od razu jest tam dzwonek opisany izba przyjęć
 
Wiolcia przeraziłas mnie a mówią ze mało dzieci się rodzi. ja mam nadzieję ze w lipcu będzie zastój :-) i nie będzie aż tyle porodów w jednym czasie

Ja jak przyszłąm do szpitala to dwa dni zero porodów a w ten dzień co ja urodziłam było ich 6 i to jden po drugim babeczki latały jak szalone na drugi dzien i w nocy to samo - leżałąm dzien w czesniej na patologii i śmiałąm sie do dziewczyn ze musimy zacząć rodzic bo na położnictwie dwie laski na 3 salach a na drugi dzien wszystkie sale były pełne czyli doszło 10 sztuk :) - nie ma reguły jak widac i z dznia na dzien sie wszystko moze zmienic- nie martw sie na zapas bedzie dobrze
 
jak wyglada w olkuszu sytuacja z dosc nieprzyjemna sprawa jaka jest lewatywa przed porodem?
eee lewatywa wcale nie jest taka straszna :tak: nic nie czujesz, nic nie boli :tak:


ja jeszcze nie byłam w tym olkuskim szpitalu, gdzie to się trzeba zgłaszać jak się przyjeżdża do porodu gdzies na dole na izbę przyjęć czy od razu trzeba iść gdzieś na oddział?
od razu na oddział :tak:
 
ja tez miałam lewatywe ale ja dzien wcześniej się oczyściłam więc nie była mi potrzebna bo mnie nie pogoniło:-D ale tego sie nawet nie czuje i da sie przeżyć:tak:

ja jak zajechałam do szpitala to od razu poszła tam gdzie ktg i siostra zaraz z dyżurki przyleciała...
 
reklama
Do góry