reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital zarodka brak beta rośnie

Marsylia

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Lipiec 2022
Postów
41
Hej dziewczyny, jestem w szpitalu od wczoraj, zbadano mnie (8 tydzień) , zarodka brak, pęcherzyk nieprawidłowy ksztalt, ciąża nieprawidłowa, nic z tego nie będzie - taki wniosek po USG. Miałam mieć zabieg ale betę zrobili jeszcze, okazało się że ona rośnie ale wzrost niewielki. Czekam do jutra na powtórkę badań. Jestem przerażona że albo wyjdzie dalej dodatnia i będę siedziała tu kolejne dni, mam małe dziecko w domu, nie chce tu siedzieć, jakie macie doświadczenia? Miał ktoś podobnie?
 
reklama
Mi beta ciągle rosła a i tak był pusty pęcherz. Przy pustych pecherzach ponoć zawsze beta rośnie.
Ciążę usuwają jak pęcherz ma rozmiar powyżej 25mm i nie ma w nim nawet pęcherzyka żółtkowego.
 
Dzięki za odpowiedź, który tydzień to mniej więcej? Ile dni siedziałaś w szpitalu?
U mnie to był 10 tc. W szpitalu byłam od poniedziałku do środy ale to dlatego że nie reagowałam na leki poronne. Zwykle kobiety reagują szybciej, potem idą na zabieg i pobyt trwa ok 24h :)
 
U mnie to był 10 tc. W szpitalu byłam od poniedziałku do środy ale to dlatego że nie reagowałam na leki poronne. Zwykle kobiety reagują szybciej, potem idą na zabieg i pobyt trwa ok 24h :)
Mi leków nie podali, mam nadzieję że zrobią coś ze mną szybko, bo tęsknię za synkiem, który czeka w domu 😉
 
Do góry