reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i ginekolodzy WROCŁAW

Dziewczyny a nie wiecie jak w tej chwili wygląda zwykły poród na Kamińskiego? Wiem że blok porodowy był tam remontowany w 2006 roku i kiedyś by mieć swój pokój musiał być z tobą ktoś do porodu, a jak nie to leżałaś na takiej wielkiej sali gdzie łóżka były oddzielone zasłonkami i każdy mógł cię oglądać. Czy wie ktoś jak jest tam teraz??​

W tej chwili na Kamieńskiego są tylko sale do porodów rodzinnych. Ale oczywiście możesz tam być sama, bez towarzysza.​
 
reklama
Ja miałam cc na kamińskiego i porodówce nie przyjrzałam sie zbyt dokładnie ale sprawiała dobre wrażenie.Wszystko wyremontowane, czyściutkie, osobne pokoje do porodu z łazienkami itd.

Oddział na którym leżałam pożniej no coż...Pokoje 3 osobowe,o średnim standardzie z niewygodnymi wysokimi łożkami.Ale przeciez nie mozna miec zbyt wygorowanych oczekiwań w państwowym szpitalu.Opieka położnych jak dla mnie całkiem ok.Nie jest prawdą że jesteś tam kompletnie olewana.Wystarczy poprosić o pomoc.Jest co prawda kilka pań które sprawiają wrażenie jakby minęły się z powołaniem ale to wyjątki.Mozna na noc zostawić dziecko pod opieka,przywożą do karmienia jeśli matka sobie tego zażyczy.4 dni które spędziłam w tym szpitalu wspominam dobrze i moge go polecić z czystym sumieniem:tak:.

Ktoś pytał wiec pisze: Trzeba mieć ze sobą pieluszki,chusteczki i krem dla dziecka a dla siebie podkłady lub podpaski.Ciuszki są szpitalne ale mozna miec i swoje.Dzieciaczki na poczatku zawijane sa w pieluchy tetrowe.Warto wziąć butelke z korkiem do polewania krocza i coś do jedzenia.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny! mam pytanie. bardzo chce rodzic z mezem. nie wiem jeszcze czy na kaminskiego czy w trzebnicy, ale boje sie, jak to jest z salami do porodow rodzinnych. Czy jesli w tych szpitalach ich zabraknie (jest jedna, wiecej?) to kobieta musi rodzic sama? jestem spanikowana i martwie sie, bo wiem, ze bez meza umre ze strachu. jak to jest?
 
gatta83 na Kamieńskiego są tylko sale do porodów rodzinnych. Nie wiem jak jest w Trzebnicy. Musisz sobie przejrzeć ten wątek bo już dziewczyny opisywały szpital w Trzebnicy. Coś napewno znajdziesz. Powodzenia i duuuużo spokoju.​
 
dziekuje Wam dziewczyny! to forum duzo daje;) to juz moje drugie dziecko i pierwsze rodzilam na Kaminskiego, ale nie wiedzialam,ze sa tam wszystkie sale do porodow rodzinnych. obawiam sie, ze jednak i ich moze zabrakna, a wtedy odesla mnie do innego szpitala. Czy ktoras wie, jak to jest w Trzebnicy? i nawet jesli sala jest zbiorcza (o nieeeeeee)to czy maz moze byc przy mnie?
 
dziewczyny jestem przyparta do muru i zrozpaczona - proszę o pomoc w sprawie L4 - kontakt do sprzyjającego gin z Wrocławia. Mam problemy z pracą...
 
reklama
Do góry