reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Szpitale i ginekolodzy WROCŁAW

Niuńka

Maj 02' i Lipiec 05'
Miasto
Legnica
Rozwiązania
0
Gdzie we Wrocławiu biorą pod uwagę zaświadczenia ze wskazaniem do cesarskiego cięcia??

reklama

domcia84

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Hej!
Ja rodziłam na Brochowie i jestem zadowolona. Gdy leżałam w szpitalu to była tam dziewczyna która miała mieć cesarkę z powodu wady wzroku. Z tego co wiem to chyba tam biorą pod uwagę tagie zaświadczenia.
Powodzonka :laugh:

papapa

minozka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Na Kamienskiego tez nie ma problemu, jesli sa wskazania do cesarki. zreszta wydaje mi sie ze tam przeprowadza sie duzo cesarek.

ania.antoś

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
hej. ja takze uważam że na Kamieńskiego wykonuje sięza dużo cesarek... naszczeęście mnie to ominęło

ania.antoś

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
moim zdaniem, miano wspanialego lekarza należy się doktorowi Jarosławowi Papieżowi z przychodni na ul. Pabianickiej, wspaniały człowiek, wyrozumiały i zawsze uśmiechnięty... Naprawdę warto pół miasta przejechać aby się do niego dostać, prowadził moją ciaże i jestem z Jego opieki zadowolona, naprawdę zna się na... roli ;D

misia_q

Turbomama
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Ja na pabianickiej miałam dwóch lekarzy (chyba dr Tomaszewicz?? i jeszcze jakaś pani dr) i były to moje pierwsze wizyty i czułam się na nich jak KROWA a nie jak człowiek.
Cieszę się że w końcu jakiś normalny lekarz tam pracuje :)

ania.antoś

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
też byłam u tej pani doktor, i rzeczywiście pani ta była niemila i traktowała kobiety jak rzeczy :o ale naszczeście byłam u niej tylko raz.

ilinka

Rozwiązania
0
ania.antoś a czy to jest przychodnia prywatna jak tak to jakie są ceny? Masz telefon do przychodni???

reklama

ilinka

Rozwiązania
0
A może ktoś jeszcze wie gdzie przyjmuje Papież za ile i w jakim szpitalu??????????

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry