reklama

Szpitale i ginekolodzy WROCŁAW

Temat na forum 'Poleć szpital, lekarza, położną' rozpoczęty przez Niuńka, 18 Czerwiec 2005.

1. Niuńka

Niuńka Maj 02' i Lipiec 05'

Gdzie we Wrocławiu biorą pod uwagę zaświadczenia ze wskazaniem do cesarskiego cięcia??

2. domcia84

domcia84 Zaciekawiona BB

Hej!
    Ja rodziłam na Brochowie i jestem zadowolona. Gdy leżałam w szpitalu to była tam dziewczyna która miała mieć cesarkę z powodu wady wzroku. Z tego co wiem to chyba tam biorą pod uwagę tagie zaświadczenia.
    Powodzonka :laugh:

papapa

3. reklama
  4. minozka

minozka Fanka BB :)

Na Kamienskiego tez nie ma problemu, jesli sa wskazania do cesarki. zreszta wydaje mi sie ze tam przeprowadza sie duzo cesarek.

5. ania.antoś

ania.antoś Fanka BB :)

hej. ja takze uważam że na Kamieńskiego wykonuje sięza dużo cesarek... naszczeęście mnie to ominęło

6. ania.antoś

moim zdaniem, miano wspanialego lekarza należy się doktorowi Jarosławowi Papieżowi z przychodni na ul. Pabianickiej, wspaniały człowiek, wyrozumiały i zawsze uśmiechnięty... Naprawdę warto pół miasta przejechać aby się do niego dostać, prowadził moją ciaże i jestem z Jego opieki zadowolona, naprawdę zna się na... roli ;D

7. misia_q

misia_q Turbomama

Ja na pabianickiej miałam dwóch lekarzy (chyba dr Tomaszewicz?? i jeszcze jakaś pani dr) i były to moje pierwsze wizyty i czułam się na nich jak KROWA a nie jak człowiek.
    Cieszę się że w końcu jakiś normalny lekarz tam pracuje :)

8. ania.antoś

też byłam u tej pani doktor, i rzeczywiście pani ta była niemila i traktowała kobiety jak rzeczy :o ale naszczeście byłam u niej tylko raz.

9. ilinka

ilinka Fanka BB :)

ania.antoś a czy to jest przychodnia prywatna jak tak to jakie są ceny? Masz telefon do przychodni???

10. reklama
  11. ilinka

Najlepiej telefon i adres:)

12. ilinka

A może ktoś jeszcze wie gdzie przyjmuje Papież za ile i w jakim szpitalu??????????

Poleć forum