reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i ginekolodzy WROCŁAW

reklama
Hej!
Ja rodziłam na Brochowie i jestem zadowolona. Gdy leżałam w szpitalu to była tam dziewczyna która miała mieć cesarkę z powodu wady wzroku. Z tego co wiem to chyba tam biorą pod uwagę tagie zaświadczenia.
Powodzonka :laugh:

papapa
 
Na Kamienskiego tez nie ma problemu, jesli sa wskazania do cesarki. zreszta wydaje mi sie ze tam przeprowadza sie duzo cesarek.
 
moim zdaniem, miano wspanialego lekarza należy się doktorowi Jarosławowi Papieżowi z przychodni na ul. Pabianickiej, wspaniały człowiek, wyrozumiały i zawsze uśmiechnięty... Naprawdę warto pół miasta przejechać aby się do niego dostać, prowadził moją ciaże i jestem z Jego opieki zadowolona, naprawdę zna się na... roli ;D
 
Ja na pabianickiej miałam dwóch lekarzy (chyba dr Tomaszewicz?? i jeszcze jakaś pani dr) i były to moje pierwsze wizyty i czułam się na nich jak KROWA a nie jak człowiek.
Cieszę się że w końcu jakiś normalny lekarz tam pracuje :)
 
też byłam u tej pani doktor, i rzeczywiście pani ta była niemila i traktowała kobiety jak rzeczy :o ale naszczeście byłam u niej tylko raz.
 
reklama
Do góry