reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szpitale, kliniki,lekarze, połozne KRAKÓW

dzastin_a

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
--------------------------------------------------------------------------------
cześć dziewczyny czy może któraś z was tam rodziła dziecko , bo ja tak, dwa
lata temu. jakie sa Wasze opinie na ten temat? jeśli chcecie ze mną
porozmawiać napiszcie do mnie , chętnie porozmawiam i odpowiem na pytania.
polecam tą klinikę , ja miałam tam super obsługę.Justyna

reklama
N

Nenyah

Gość
ja chetnie porozmawiam... moge tutaj? Czy wolisz przez prywatne wiadomosci lub moze masz swoj numerek jakiegos komunikatora (gadu-gadu lub tlen)?

Rozwiązania
0
Witam serdecznie.
Mam termin porodu na 01.09.2005. W kinice SPES mam lekarza prowadzcego /dr. Bałasz/ i chętnie dowiem się o tej klinice coś więcej. Mam pewne obiekcje co do porodu w prywatnych klinikach i sama nie wiem jaka jest tam opieka medyczna. Proszę powiedzcie coś o tej klinice, rodzić tam czy lepiej w jakimś innym szpitalu. POZDRAWIAM ::)

dzastin_a

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
wiesz trudno mi powiedzieć , czy bym tam jeszcze raz rodziła? zaraz po moim porodzie w telewizji byl program , właśnie o tej klinice i o dok. Bałaszu , coś tam nie dopilnowali i coś się stało z dzieckiem , dokładnie to juz nie pamietam tego programu , bo to było prawie trzy lata temu. Co ja moge powiedzieć ? Byłam bardzo zadowolona z lekarzy i połoznej , nie pamiętam juz nazwisk tych ludzi , ale podeszli to mnie bardzo serdecznie ,zajeli się mną fachowo. Natomiast jak pamiętam , kiedy tam przyjechałam już z bólami , to jakaś lekarka zaczęła badanie rozwarcia , na ile mam , coś jej sie nie spodobała i jeszcze raz mnie zaczęła badać, nie było to przyjemnie , wręcz wstrętne , na szczęście tej lekarki juz potem nie widziałam. Jak wiem możesz tam jechać i lekarze cię oprowadzą po salach. nie wiem czy masz tam rodzić , wybór należy do Ciebie.

Rozwiązania
0
Dziękuję za informacje. Właśnie dzwoniło mi gdzieś o tej klinice ale nie do końca byłam pewna czy to o to klinikę chodziło. No cóż pierwszy poród miałam w Żeromskim i niemiło go wspominam, a najgosze to jest to że nie zauważyli u mojego syna wady czaszki.... Pół roku później miał 12 godzinną operację. Sama nie wiem co robić... :-[

dzastin_a

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Agula , sama nie wiem co ci mam napisać? jest dużo szpitali w Kakowie , mzoże sie poradz kogoś. Ale jeśli ci odpowiada ta klinika to rodz tam .wiesz pewnie wszędzie się cos dzieje tylko może tam , bardzo sprawę nagłośnili , jednak to ,, prywatna klinika,, , może dlatego , może konkurencja dla innych szpitali???

Vitall - Doda

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dziewczyny zwracam się z prośbą o jakiekolwiek informacje na temat najlepszych waszym zdaniem szpitali i ginekoloków!! Interesują mnie województwa: małopolskie i śląskie... Proszę o odpowiedź!! Szukam najlepszego gin. Czekam na wasze odp :) Z góry dziękuję :)

E

efka

Gość
Polecam Prywatny Sz[ital Położniczo - Ginekologiczny Ujastek w Krakowie - Nowej Hucie. Kompetentny i miły personel, no i czysto...

reklama
E

efka

Gość
Aha! Szpital posiada umowę z NFZ więc porody są bezpłatne (rówież rodzinne). Płaci się dodatkowo za znieczulenie lub poród w wodzie. Jest możliwość korzystania z poradni przyszpitalnej ale wizyty są odpłatne (50zł).

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
ala_83 Szpitale, kliniki, ginekolodzy KRAKÓW Poleć szpital, lekarza, położną 5
SIABA Szpitale i prywatne kliniki POZNAN Poleć szpital, lekarza, położną 786
A Szpitale położnicze - województwo opolskie Ciąża, poród, połóg 2
martakratka Szpitale, lekarze, położne- CHORZÓW. Poleć szpital, lekarza, położną 2
HappyBabyMama Szpitale Dzieci urodzone w styczniu 2017 3
S SZCZECIN - szpitale, ginekolodzy, położne, szkoły rodzenia Poleć szpital, lekarza, położną 9
Gosik93 LUBLIN Lekarze Położne Szpitale Prywatnie i NFZ Poleć szpital, lekarza, położną 0
marqueess Szpitale ze znieczuleniem na dolnym śląsku Poleć szpital, lekarza, położną 2
sa_raa LISTY zakupowo/szpitale Dzieci urodzone w czerwcu 2013 0
yoohoosek Szpitale, lekarze, położne, znieczulenia, SN vs. CC Archiwum kwiecień 2013 145
Z szpitale,opieka medyczna,wizyty u lekarzy,badania...we Wloszech Mamy z Włoch 4
martttika poród - szpitale Białystok 138
nice-girl Szpitale i porodówki - czyli gdzie zamierzamy rodzić. Dzieci urodzone w styczniu 2012 84
C PRZEDPORODOWO O PORODZIE czyli szkoły rodzenia, szpitale, ćwiczenia przed porodem itd Archiwum mam lutowych'11 199
U Rzeszowskie szpitale Rzeszów 15
poziomki Ciąża Poród rodzinny,szkoła rodzenia,szpitale-obawy i wątpliwości,za i przeciw Archiwum mam majowych'11 965
natalucha Szpitale:) jaki wybrac w Poznaniu Poleć szpital, lekarza, położną 5
agadaria Szpitale w Szczecinie Poleć szpital, lekarza, położną 25
krupka Szpitale, lekarze ..... w Poznaniu Poznań 516
ninjacorps szpitale - co gdzie i jak... Dzieci urodzone w marcu 2008 54
L BYDGOSZCZ- najlepsi lekarze, położne, szpitale Poleć szpital, lekarza, położną 19
B szpitale - poród Dzieci urodzone w marcu 2006r. 66
T Szpitale dziecięce Zdrowe dziecko 22
padiqq Szpitale, lekarze, położne - ŁÓDŹ I OKOLICE Poleć szpital, lekarza, położną 734
Niuńka Szpitale i ginekolodzy WROCŁAW Poleć szpital, lekarza, położną 624
Ineczka ginekolodzi i szpitale - Rzeszów Poleć szpital, lekarza, położną 24
Izabelka Szpitale w Elblągu Poleć szpital, lekarza, położną 68
anija szpitale wrzesniowe Dzieci urodzone we wrześniu 2005 77
J Szpitale , lekarze, położne w KATOWICACH Poleć szpital, lekarza, położną 437
M Szpitale, połozne , lekarze TRÓJMIASTO Poleć szpital, lekarza, położną 327
M RADOM-szpitale,ginekolodzy,położne-opionie!!! Poleć szpital, lekarza, położną 32
M Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA Poleć szpital, lekarza, położną 2461
M Kliniki leczenia niepłodności Warszawa Staramy się 2
B Wybor kliniki. Potrzebuję porady 0
L SZUKAM Dobrego stomatologa / kliniki stomatologicznej - Kraków Potrzebuję porady 2
R In vitro w Czechach Staramy się 1
D Szukam kliniki,szpitala na Cc Potrzebuję porady 13
M@gda Kliniki - gdzie się leczymy Ciąża po in vitro 139
Rybcia82 Wycięcie trzeciego migdałka kliniki w Warszawie??? Zdrowe dziecko 5
89karola80 Pomoc dla mojego synka - lekarze rozkładają ręce :( Potrzebuję porady 11
N Poronienie - lekarze - wielkopolska i porada Ciąża po poronieniu 22
E Lekarze Wałbrzych Poleć szpital, lekarza, położną 0
I Ginekolog a inni lekarze Potrzebuję porady 2
U Lekarze odmawiają zbadania dziecka. Potrzebuję porady 18
Somlonce Pomozcie w wyborze dobrego ginekologa od nfz dla Potrzebuję porady 4
F Test Pappa/lekarze Potrzebuję porady 11
E Lekarze-Paranoja Ciąża, poród, połóg 4
Lidia90 Szpital, położne, lekarze BOCHNIA, BRZESKO Poleć szpital, lekarza, położną 19
Z Polscy lekarze w okolicach Leer i Wiesmoor- ginekolog Mamy z Niemiec 0
I Polscy lekarze w Holandii Mamy z Holandii 5