reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne - ŁÓDŹ I OKOLICE

reklama
Dziewczyny, powiedzcie mi proszę, czy w Madurowiczu poród rodzinny trzeba zgłosić wczesniej, czy wystarczy jak pojade już rodzic?? Chciałabym rodzić z partnerem, on tez chce byc przy porodzie. Kiedy powinniśmy tą sprawę załatwic??:tak:
 
Dziewczyny, powiedzcie mi proszę, czy w Madurowiczu poród rodzinny trzeba zgłosić wczesniej, czy wystarczy jak pojade już rodzic?? Chciałabym rodzić z partnerem, on tez chce byc przy porodzie. Kiedy powinniśmy tą sprawę załatwic??:tak:
Podłączam się do pytania:tak:.
A wiesz juz może Karola,jaką wyprawkę trzeba sobie szykowac do tego szpitala??
 
Ooooo ja tez sie dolanczam do pytania.
wczesniej juz ktoras z dziewczn pisala co daja w szpitalu a co trzeba miec swojego, ja juz torbe spakowalam i w sumie wszystko zabieram swoje dla siebie i dla malenstwa.
Chociaz patrzac na to co dzisiaj uslyszalam w wiadomosciach lodzkich to boje sie czy wogole bede rodzila w madurowiczu:sorry2::baffled:
Karola a ty jestes z lodzi czy okolic?? W ktorym tyg jestes??
 
Pani w szpitalu potraktowała mnie ogólnikowo, na pytanie co muszę wziąść dla maluszka do szpitala, odpowiedziała, ze WSZYSTKO!! I tak miałam zamiar spakowac dla Małego cała wyprawkę:-D
Jestem pod koniec 33 tygodnia ciąży, a mój Mały już sie rwie na świat, od ponad miesiąca jest już ułożóny głową do dołu i czeka..
ja zresztą też już sie nie mogę listopada doczekac:-)
Pozdrawiam przyszłe Mamusie!!
 
Karola,ale babsko podłe-co to znaczy wszystko???:confused:Ja bym w sumie wolała, żeby szpital miał swoje ubranka, bo swoich to trzeba pilnowac...
 
Dowiedzialam sie ze niestety musza niektore pacjentki odsylac do innych szpitali, teraz maja okolo 16 parodow dziennie, a miejsc brak, wiec obawiam sie czy mnie przyjma czy nie.
Ja wole miec swoje ubrania i kosmetyki dla malenstwa, ale mam nadzieje ze pizame do porodu dostane.
Moj maly juz w 30 tygodniu byl ulozony glowka do dolu, i tez sie juz doczekac nie moge az w koncu bede to miala za soba, chociaz czasami zastanawiam sie czy dam rade, bo przeciez mam starsze dziecko:baffled:Ale coz, jakos to bedzie:tak:;-)
 
Magda - dasz radę, czemu miałabyś nie dać :)
Zosia chodzi do przedszkola, prawda? To pół dnia będziesz mieć tylko jednego maluszka ;-)
 
reklama
Mam pytanko, czy wiecie w jaki sposób "załatwić" położną do porodu?? To moja pierwsza ciążą, nie mam pojęcia jak to wszystko ogarnąć. Nie mam lekarza prowadzącego z Madurowicza - a tam rodze, więc chociaż położna by się przydała. Słyszałam dobre opinie o Pani Annie Skotnickiej. Czy macie może do nie jakieś namiary?? I jak należy sie umówić i czy wogóle można się z położną umówić, ze to ona bedzie przy porodzie. :confused:
 
Do góry