reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne - ŁÓDŹ I OKOLICE

Hej, jestem tu nowa. na początku września urodziłam córkę w Medeorze, jestem bardzo zadowolona - czysto, fachowo, lekarze na obchodzie delikatni, zainteresowani pacjentami, jeden lekarz zawsze brał do przytulania noworodka . Łazienka w pokoju. Jedzenie smaczne, dobrej jakości. Trafiłam na wysyp porodów i było ciasno bo dostawali łóżko ale tak to Ok. Polecam. Pytać jak coś ☺
 
reklama
Hej, jestem tu nowa. na początku września urodziłam córkę w Medeorze, jestem bardzo zadowolona - czysto, fachowo, lekarze na obchodzie delikatni, zainteresowani pacjentami, jeden lekarz zawsze brał do przytulania noworodka . Łazienka w pokoju. Jedzenie smaczne, dobrej jakości. Trafiłam na wysyp porodów i było ciasno bo dostawali łóżko ale tak to Ok. Polecam. Pytać jak coś [emoji5]
Ja urodziłam 12 wrzesnia i tez jestem bardzo zadowolona :)

 
Chyba warto wznowić/ uruchomić temat.
Kto Was prowadzi? Jesteście z kogoś wybitnie zadowolone lub nie? Ja byłam w 6 tygodniu prywatnie u dr Agnieszki Szukały. Generalnie wizyta jak najbardziej w porządku ale bede chyba szukać innego ginekologa ze względu na koszta (280zl wizyta z usg i opisem)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Chyba warto wznowić/ uruchomić temat.
Kto Was prowadzi? Jesteście z kogoś wybitnie zadowolone lub nie? Ja byłam w 6 tygodniu prywatnie u dr Agnieszki Szukały. Generalnie wizyta jak najbardziej w porządku ale bede chyba szukać innego ginekologa ze względu na koszta (280zl wizyta z usg i opisem)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ja prowadzę ciążę u Justyny Wojtery w Medicoverze. Ciężko się do niej distać, ale faktycznie dobra jest. Pracuje też w Matce Polce, ale tam na bank rodzić nie będę. Mam za sobą poród w Koperniku i w Medeorze. A skoro Profamilia nie dostała kontraktu wrócę do Medeora.
 
No ja też jestem ciekawa opinii ale widzę, że ten temat nie jest jakoś super popularny , więc za wiele się nie dowiem zapewne .
Jestem w 2 ciąży, ale mam już dwa razy robione cięcie cesarskie (jedna ciąża pozamaciczna usuwana przez przecięcie brzucha) , także wątpię by mi zezwolili na naturalny poród. Nawet nie wiem czy chcę. Termin mam na marzec 2018. Zupełnie nie wiem jak teraz wygląda sprawa z porodówkami. Chodzi mi o porodówki na NFZ a nie takie , za które muszę płacić typu Profamilia czy Salve , no i takie gdzie mogę jechać na planowane CC bo muszę się na to szykować . W dodatku byłoby dobrze by mieli oddział neonatologiczny. Wcześniej wszystkie wizyty miałam w Madurowiczu , łącznie z porodem. Raz byłam w Matce Polce na HSG i w ciąży poronionej. Matka Polka jakoś nie kojarzy mi się dobrze i znam wiele złych opowieści od znajomych .

A zapomnniałam napisać . Obecnie ciążę prowadzi dr. Michał Pietrzak - przyjmuje w PARKOWA MED na 3-go Maja wizyta z USG 150zł
Wcześniej chodziłam do Gruszczyńskiej-Walczak na Piotrkowskiej - wizyta 120zł
 
Ostatnia edycja:
No ja też jestem ciekawa opinii ale widzę, że ten temat nie jest jakoś super popularny , więc za wiele się nie dowiem zapewne .
Jestem w 2 ciąży, ale mam już dwa razy robione cięcie cesarskie (jedna ciąża pozamaciczna usuwana przez przecięcie brzucha) , także wątpię by mi zezwolili na naturalny poród. Nawet nie wiem czy chcę. Termin mam na marzec 2018. Zupełnie nie wiem jak teraz wygląda sprawa z porodówkami. Chodzi mi o porodówki na NFZ a nie takie , za które muszę płacić typu Profamilia czy Salve , no i takie gdzie mogę jechać na planowane CC bo muszę się na to szykować . W dodatku byłoby dobrze by mieli oddział neonatologiczny. Wcześniej wszystkie wizyty miałam w Madurowiczu , łącznie z porodem. Raz byłam w Matce Polce na HSG i w ciąży poronionej. Matka Polka jakoś nie kojarzy mi się dobrze i znam wiele złych opowieści od znajomych .

A zapomnniałam napisać . Obecnie ciążę prowadzi dr. Michał Pietrzak - przyjmuje w PARKOWA MED na 3-go Maja wizyta z USG 150zł
Wcześniej chodziłam do Gruszczyńskiej-Walczak na Piotrkowskiej - wizyta 120zł

W Salve teraz przyjmują też na NFZ. Tylko Profamilia została całkiem bez kontraktu. Możesz zadzwpnić lub pojechać do Salve dowiedzieć się co i jak.
 
Hej, jestem tu nowa. na początku września urodziłam córkę w Medeorze, jestem bardzo zadowolona - czysto, fachowo, lekarze na obchodzie delikatni, zainteresowani pacjentami, jeden lekarz zawsze brał do przytulania noworodka . Łazienka w pokoju. Jedzenie smaczne, dobrej jakości. Trafiłam na wysyp porodów i było ciasno bo dostawali łóżko ale tak to Ok. Polecam. Pytać jak coś ☺
A jaki lekarz Cię prowadził? Ja jestem pod opieką dr. Laskowskiego. Mogę mu w pełni ufać?
 
A jaki lekarz Cię prowadził? Ja jestem pod opieką dr. Laskowskiego. Mogę mu w pełni ufać?
Hej, rzadko zaglądam na maila i forum więc przepraszam za opóźnienie w informacji. Moją ciąże prowadziła dr Małgorzata Perenc (gabinet ul Wierzbowa 14). Miałam planowane cc robione przez dr Jarosława Lecha- złoty czowiek :)
 
reklama
No ja też jestem ciekawa opinii ale widzę, że ten temat nie jest jakoś super popularny , więc za wiele się nie dowiem zapewne .
Jestem w 2 ciąży, ale mam już dwa razy robione cięcie cesarskie (jedna ciąża pozamaciczna usuwana przez przecięcie brzucha) , także wątpię by mi zezwolili na naturalny poród. Nawet nie wiem czy chcę. Termin mam na marzec 2018. Zupełnie nie wiem jak teraz wygląda sprawa z porodówkami. Chodzi mi o porodówki na NFZ a nie takie , za które muszę płacić typu Profamilia czy Salve , no i takie gdzie mogę jechać na planowane CC bo muszę się na to szykować . W dodatku byłoby dobrze by mieli oddział neonatologiczny. Wcześniej wszystkie wizyty miałam w Madurowiczu , łącznie z porodem. Raz byłam w Matce Polce na HSG i w ciąży poronionej. Matka Polka jakoś nie kojarzy mi się dobrze i znam wiele złych opowieści od znajomych .

A zapomnniałam napisać . Obecnie ciążę prowadzi dr. Michał Pietrzak - przyjmuje w PARKOWA MED na 3-go Maja wizyta z USG 150zł
Wcześniej chodziłam do Gruszczyńskiej-Walczak na Piotrkowskiej - wizyta 120zł

Hej, w Salve czy Medeor już nie płacisz. W 36tc umawiasz się na tzw wizytę kwalifikacyjną do porodu. Zwykle robi je ordynator oddziału lub jego najbardziej zaufany lekarz. W Medeor kwalifikacje robi dr Krajewski, w a Salve ja miałam u Waldemara Lecha. Na takiej wizycie przedstawiasz komplet dokumentów i ustalasz czy poród naturalny czy masz wskazania do cc. Wyznaczają Ci termin cc i już.
 
Do góry