reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne - ŁÓDŹ I OKOLICE

Tak, nie tylko myśle, ale i wiem to z autopsji - dzięki temu, ze miałam swojego lekarza i Panią Położną przy porodzie moje krocze jest w całości , a nie nacięte do połowy pośladka. Nie żałuje żadnej złotówki wydanej na zdrowie moje i mojego synka.
To super, ze Ci sie udalo tak pozytywnie przezyc porod. Tez bym chciala czuc taki komfort i spokoj, ze dostane najlepsza opieke, ale szczerze mowiac nie bardzo wiem jak to zalatwic...napisz prosze jaki lelarz, polozna, szpital...od tego jest ten wątek, zeby pomoc innym. Napisz dzieki czemu nie mialas nacinanego krocza. Wiem ze w Lodzi chyba juz tylko w Profamili o to dbaja.
 
reklama
To super, ze Ci sie udalo tak pozytywnie przezyc porod. Tez bym chciala czuc taki komfort i spokoj, ze dostane najlepsza opieke, ale szczerze mowiac nie bardzo wiem jak to zalatwic...napisz prosze jaki lelarz, polozna, szpital...od tego jest ten wątek, zeby pomoc innym. Napisz dzieki czemu nie mialas nacinanego krocza. Wiem ze w Lodzi chyba juz tylko w Profamili o to dbaja.

Ja rodziłam w szpitalu państwowym, w pozycji wertykalnej z Panią Położną Teresą - anioł nie kobieta ! Danych osobowych niestety podawać nie będę, ponieważ to nie są osoby publiczne i nie wiem czy tego sobie życzą. Każdemu życzę takiej opieki.
 
Hej dziewczyny mam zamiar rodzić w medeorze. Chodzę do dr Lewego i będę miała cc jakoś pod koniec wrzesnia . Obecnie zaczynam 36 tc. Powiedzcie jakie macie opinie o tym szpitalu
 
Ja miałam rodzić w Medeorze,ale zmieniłam zdanie i jednak wybiorę większy szpital....ostatnio napotykam same złe opinie i fakt, że tam nie ma odpowiedniego sprzętu jakby coś złego się działo. Tam jest tak, że najchętniej bezproblemowe porody, no ale co się dziwić jak to takie malutkie. Ogólenie chodzę tam do lekarza i jestem b.zadowolona.
 
Ja miałam rodzić w Medeorze,ale zmieniłam zdanie i jednak wybiorę większy szpital....ostatnio napotykam same złe opinie i fakt, że tam nie ma odpowiedniego sprzętu jakby coś złego się działo. Tam jest tak, że najchętniej bezproblemowe porody, no ale co się dziwić jak to takie malutkie. Ogólenie chodzę tam do lekarza i jestem b.zadowolona.
A czego dotycza zle opinie?
 
Tego, ze jak cos jest z dzidzia, to nie ma odpowiedniego sprzetu. Ogolnie skupiaja sie tam na porodach, ktore nie beda mialy komplikacji, a jak wiadomo tego przewidziec dokonca nie moga.
 
reklama
Tego, ze jak cos jest z dzidzia, to nie ma odpowiedniego sprzetu. Ogolnie skupiaja sie tam na porodach, ktore nie beda mialy komplikacji, a jak wiadomo tego przewidziec dokonca nie moga.
Tak to prawda, to szpital, ktory ma I-wszy stopien referencyjnosci, dlatego przyjmuja tylko zdrowe ciaze po 36tyg, zeby uniknac zagrozenia w razie czego...aczkolwiek nie slyszalam, zeby komukolwiek stala sie tam krzywda, wiec tez nie ma sensu panikowac.
 
Do góry