reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne - ŁÓDŹ I OKOLICE

reklama
Mam pytanie czy któraś z Was orientuje się czy w Medeorze na NFZ robią cesarskie cięcie oczywiście ze wskazań lekarskich np. Nisko osadzone łożysko ??
 
Chciala bym polecic szpital w lodzi ktory nie ma za dobrych opinii, ale uwazam ze jest super. Matka Polka - nie.wiem czemu ma tyle.negatywnych opinii. Bylam pacjentka ktora nie miala tam.lekarza. Opieka oki. Pomoc bardzo dobra i szybka. A przeciez chyba o to chodzi 👍
 
reklama
Ja też nie rozumiem skąd tyle negatywnych opinii o Matce Polce. W maju urodziłam tam już drugą córkę. Poród miałam najlepszy, jaki mogłabym sobie wymarzyc. Cudowna, wspierającą położoną. Dostałam znieczulenie, więc nie czułam bólu. W sali panował półmrok. Liczono się z moim zdaniem, mój plan porodu był zrealizowany w 100%.Na każdym kroku czułam że jestem ważna i zaopiekowana. Po narodzinach maleńkiej całe dwie godziny leżała przytulna do mojego brzucha. Uslyszalam gratulacje od personelu, potem zostawiono mnie, dzidziusia na moim brzuchu i tatusia maleństwa, byśmy w spokoju mogli nacieszyć się ta najpiękniejsza chwilą. Położna była obok, wypełniala dokumenty, ale koniecznie nie chciała przeszkadzać ;) Na samą myśl o tamtym dniu wzruszam się. Moim lekarzem prowadzącym był dr Grzesiak-ordynator położnictwa. Nie było go przy porodzie ale wcale tego nie oczekiwałam. Człowiek Anioł. Uspokajał, czułam, że jestem bezpieczna i w dobrych rękach. :)
 
Do góry