reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze ..... w Poznaniu

Do przychodni dzwoń. A kuzynka robiła badania wszystkie? Mi monitorował owulacje nawet jak zaszła potrzeba to w weekend. On nie jest żaden profesor ale jest konkretny człowiek. Jak nic nie zdziała to powie. A poza tym czasem problem tkwi w psychice bo sie za bardzo chce dziecko.
 
reklama
Jeśli chodzi o psychikę to prawda sama wiem po sobie tylko u niej są nieregularne cykle i problem z tarczyca
Dzieki za informacje pozdrawiam
 
Jedyne co moge powiedzieć to to że to naprawde lekarz jakich mało. Różnie go ludzie odbierają. Jedni lubią drudzy nie ale ja i Anielka jesteśmy żywym dowodem cudów jakie on potrafi czynić. Jest dostępny bo nawet jak jest na urlopie to można do niego dzwonić. Cóż jeszcze.... warto płacić kase bo ja bym dała mu i 5 razy tyle za to co dla nas zrobił.
 
To radze ginekologa endokrynologa...ja sie leczyłam u doktor Barbara Halerz-Nowakowska na Palacza. Buli sporo i trzeba dlugo czekac...ale dzieki niej mam moje CUDO gdzie według 4 innych nie moglam miec dzieci.
 
Gosia Maly jest bardzo nadpobudliwy i rehabilitantka zalecila mi przejsc sie z nim do psychologa, zeby zalecil jakies zabawy uspakajace i pokierowal mnie jak z nim postepowac i jak go troszke wyciszyc.

na-tuska a czy moglabys mi podac adres tej strony?
 
Agugucha przepraszam że tak pytam

ale myślisz że rehabilitantka nie przesadza tym bardziej że ona go widzi małego za ledwie chwilkę i pewnie mały dokazuje w dodatku na rehabilitacji a jak ty uważasz jest wam ta wizyta potrzebna ?
ja ogólnie Emilkę miałam bardzo spokojną ale Dominik to żywioł idzie sie zamęczyć przy nim bo biega jak szalony wspina się na wszystko co idzie i sekundy nie spędzi w łóżeczku czy kojcu czasem jak widzę co robi serce mam w gardle i dla mnie takie zachowanie to poznawanie świata nie wiem moze się mylę i nam też jakaś taka wizyta jest potrzebna ? no chyba że nadpobudliwy to miała na myśli coś innego ?
 
reklama
Do góry