reklama

Szpitale, połozne , lekarze TRÓJMIASTO

Temat na forum 'Poleć szpital, lekarza, położną' rozpoczęty przez Magda kawiak, 21 Grudzień 2004.

1. Magda kawiak

Magda kawiak Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Niesamowita położna pani Bożenka Tobolska dzięki której poród przebiega o wiele przyjemniej i sprawniej.Jest osobą niezwykle miłą, serdeczną,życzliwą.Posiada olbrzymią wiedzę i doświadczenie zawodowe.Pani Bożenka jest położną z sercem i zamiłowaniem.W każdej chwili jest gotowa nieść pomoc pacjentkom.Prawdziwa położna z powołania..[/b]

2. ruda

ruda Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Czy można prosić o jakiś kontakt do p. Bożeny Tobolskiej. ?

3. reklama
  4. Anonim

Anonim Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Pani Bożenka pracuje na porodówce w Szpitalu Wojewódzkim w Gdańsku.

5. Anonim

Anonim Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0

6. Doda

Doda Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam .Czy możecie napisać coś więcej o porodówce i położnych pracujących w Szpitalu Wojewódzkim w Gdańsku.Będę wdzięczna.

7. Mysia

Mysia Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Porodówka w Szpitalu Wojewódzkim jest rewelacyjna. Czujesz się jak w domu.Położne są miłe z małymi wyjątkami.Pracuje tam wspaniały lekarz Ordynator Oddziału gin-poł Piotr Zygmuntowicz.Dzięki niemu została porodówka wyremontowana.Jest to człowiek pełen szacunku dla pacjentek,profesjonalizmu.Charakteryzuje się niezwykłą serdecznością.Jest kulturalny i sympatyczny..Posiada umiejętność podejścia do pacjętki .Jest bardzo opiekuńczy. Troszczy się o każdą pacjętke bez względu na status finansowy.Poświęca dużo czasu iuwagi.Wspaniale leczy.Oby było więcej tak dobrych llekarzy.

8. Teresa

Teresa Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0

9. mama Oli

mama Oli Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja polecam przed porodem w Gdańsku szkołę rodzenia pani Grazyny Niemczyk-Kruczkowskiej  na Zaspie. Świetnie przygotowuje do porodu, zajęcia dostosowuje indywidualnie, nie ma sztywnych godzin wykładów czy ćwiczeń. Można z nią porozmawiać o wszystkim i potrafi wyjasnić więcej niż lekarz. Ciepła i sympatyczna osoba, kompetentna.
    Może też przyjechać po porodzie do domu i pomóc np. wykąpać maluszka pierwszy raz.
    Bylam z zajęć bardzo zadowolona.

Grażyna Niemczyk-Kuczkowska
    80-457 Gdańsk Zaspa
    ul. Majewskich 26

tel. 346 48 96
    całodobowo:
    kom.0 502 63 20 64

10. reklama
  11. Liriel

Liriel Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Pani Genowefa Cygan, bez niej nie dałabym rady w czasie porodu. Co prawda rodziłam dwa miesiące temu, ale "co się odwlecze, to nie uciecze", więc nadrabiam haniebne zaniedbanie i chwalę, chwalę i jeszcze raz chwalę panią Genowefę za cierpliwość, uśmiech i pogodę ducha oraz za profesjonalizm.

Edit: Tak zajrzałam i się zorientowałam, że nie napisałam, gdzie rodziłam. Szpital Wojewódzki w Gdańsku. A na panią Bożenkę nie trafiłam niestety, a szkoda...mamy tak samo na nazwisko ;D

12. damayanti

damayanti Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wspaniała osoba - pani Bożena Tobolska ze szpitala wojewódzkiego w Gdańsku. Miałam to szczęście, że na nią trafiłam i uważam, że lepiej trafic nie mogłam. Ciepła, łagodna, a przy tym prawdziwy facowiec. Wie, jak podejść do pacjentki, kiedy wesprzeć ciepłym słowem, a kiedy krzyknąć: Przyj! :) Jak mówiłam - chyba tuż po porodzie, albo w trakcie - z nadmiaru emocji to nie pamiętam - anioł, nie człowiek. Życzę goraco wszystkim brzuchatym forumowiczkom porodu z taką opieką :).

Poleć forum