reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kiedyś niewielu ekspertów wierzyło, że małe dzieci mogą doświadczać depresji lub lęku. latach 90. stało się jasne, że depresji i lęku mogą doświadczać nawet trzylatki. Jednak u wielu dzieci objawy depresji objawiają się w pozornie niepowiązany sposób, na przykład agresją, zaburzeniami odżywania lub nadpobudliwością. Zapraszam cię na bezpłatny live. 2. marca o 15:30 Wpadaj na YT albo oglądaj na FB

reklama

Szpitale, połozne , lekarze TRÓJMIASTO

M

Magda kawiak

Gość
Niesamowita położna pani Bożenka Tobolska dzięki której poród przebiega o wiele przyjemniej i sprawniej.Jest osobą niezwykle miłą, serdeczną,życzliwą.Posiada olbrzymią wiedzę i doświadczenie zawodowe.Pani Bożenka jest położną z sercem i zamiłowaniem.W każdej chwili jest gotowa nieść pomoc pacjentkom.Prawdziwa położna z powołania..[/b]
 
reklama
D

Doda

Gość
Witam .Czy możecie napisać coś więcej o porodówce i położnych pracujących w Szpitalu Wojewódzkim w Gdańsku.Będę wdzięczna.
 
M

Mysia

Gość
Doda pisze:
Witam .Czy możecie napisać coś więcej o porodówce i położnych pracujących w Szpitalu Wojewódzkim w Gdańsku.Będę wdzięczna.
Porodówka w Szpitalu Wojewódzkim jest rewelacyjna. Czujesz się jak w domu.Położne są miłe z małymi wyjątkami.Pracuje tam wspaniały lekarz Ordynator Oddziału gin-poł Piotr Zygmuntowicz.Dzięki niemu została porodówka wyremontowana.Jest to człowiek pełen szacunku dla pacjentek,profesjonalizmu.Charakteryzuje się niezwykłą serdecznością.Jest kulturalny i sympatyczny..Posiada umiejętność podejścia do pacjętki .Jest bardzo opiekuńczy. Troszczy się o każdą pacjętke bez względu na status finansowy.Poświęca dużo czasu iuwagi.Wspaniale leczy.Oby było więcej tak dobrych llekarzy.
 
T

Teresa

Gość
Mysia pisze:
Doda pisze:
Witam .Czy możecie napisać coś więcej o porodówce i położnych pracujących w Szpitalu Wojewódzkim w Gdańsku.Będę wdzięczna.
.W szpitalu wojewódzkim porodówka jest super.Są trzy sale.Jedna różowa.Druga niebieska a trzecia z wanną do porodów w wodzie.Połóżne na ogół są miłe.Ja traiłam na fajnego lekarza nazywa się Dariusz Doering pracuje na porodówce.Lekarz ten wie jak trudny jest poród.Potrafi wyjaśnić wszelkie wątpliwości.Delikatny podczas badań.Posiada umiejętność skierowania uwagi rodzącej na inne dziedziny niż ból .Sympatyczny,uśmiechnięty,cierpliwy i doskonały specjalista.
 
M

mama Oli

Gość
Ja polecam przed porodem w Gdańsku szkołę rodzenia pani Grazyny Niemczyk-Kruczkowskiej  na Zaspie. Świetnie przygotowuje do porodu, zajęcia dostosowuje indywidualnie, nie ma sztywnych godzin wykładów czy ćwiczeń. Można z nią porozmawiać o wszystkim i potrafi wyjasnić więcej niż lekarz. Ciepła i sympatyczna osoba, kompetentna.
Może też przyjechać po porodzie do domu i pomóc np. wykąpać maluszka pierwszy raz.
Bylam z zajęć bardzo zadowolona.

Grażyna Niemczyk-Kuczkowska
80-457 Gdańsk Zaspa
ul. Majewskich 26

tel. 346 48 96
całodobowo:
kom.0 502 63 20 64
 

Liriel

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Kwiecień 2005
Postów
1 029
Pani Genowefa Cygan, bez niej nie dałabym rady w czasie porodu. Co prawda rodziłam dwa miesiące temu, ale "co się odwlecze, to nie uciecze", więc nadrabiam haniebne zaniedbanie i chwalę, chwalę i jeszcze raz chwalę panią Genowefę za cierpliwość, uśmiech i pogodę ducha oraz za profesjonalizm.

Edit: Tak zajrzałam i się zorientowałam, że nie napisałam, gdzie rodziłam. Szpital Wojewódzki w Gdańsku. A na panią Bożenkę nie trafiłam niestety, a szkoda...mamy tak samo na nazwisko ;D
 
reklama

damayanti

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Grudzień 2004
Postów
429
Wspaniała osoba - pani Bożena Tobolska ze szpitala wojewódzkiego w Gdańsku. Miałam to szczęście, że na nią trafiłam i uważam, że lepiej trafic nie mogłam. Ciepła, łagodna, a przy tym prawdziwy facowiec. Wie, jak podejść do pacjentki, kiedy wesprzeć ciepłym słowem, a kiedy krzyknąć: Przyj! :) Jak mówiłam - chyba tuż po porodzie, albo w trakcie - z nadmiaru emocji to nie pamiętam - anioł, nie człowiek. Życzę goraco wszystkim brzuchatym forumowiczkom porodu z taką opieką :).
 
Do góry