reklama

Szpitale, połozne , lekarze TRÓJMIASTO

Temat na forum 'Poleć szpital, lekarza, położną' rozpoczęty przez Magda kawiak, 21 Grudzień 2004.

 1. Magda kawiak

  Magda kawiak Gość

  Niesamowita położna pani Bożenka Tobolska dzięki której poród przebiega o wiele przyjemniej i sprawniej.Jest osobą niezwykle miłą, serdeczną,życzliwą.Posiada olbrzymią wiedzę i doświadczenie zawodowe.Pani Bożenka jest położną z sercem i zamiłowaniem.W każdej chwili jest gotowa nieść pomoc pacjentkom.Prawdziwa położna z powołania..[/b]
   
 2. ruda

  ruda Gość

  Czy można prosić o jakiś kontakt do p. Bożeny Tobolskiej. ?
   
 3. reklama
 4. Anonim

  Anonim Gość

  Pani Bożenka pracuje na porodówce w Szpitalu Wojewódzkim w Gdańsku.
   
 5. Anonim

  Anonim Gość

   
 6. Doda

  Doda Gość

  Witam .Czy możecie napisać coś więcej o porodówce i położnych pracujących w Szpitalu Wojewódzkim w Gdańsku.Będę wdzięczna.
   
 7. Mysia

  Mysia Gość

  Porodówka w Szpitalu Wojewódzkim jest rewelacyjna. Czujesz się jak w domu.Położne są miłe z małymi wyjątkami.Pracuje tam wspaniały lekarz Ordynator Oddziału gin-poł Piotr Zygmuntowicz.Dzięki niemu została porodówka wyremontowana.Jest to człowiek pełen szacunku dla pacjentek,profesjonalizmu.Charakteryzuje się niezwykłą serdecznością.Jest kulturalny i sympatyczny..Posiada umiejętność podejścia do pacjętki .Jest bardzo opiekuńczy. Troszczy się o każdą pacjętke bez względu na status finansowy.Poświęca dużo czasu iuwagi.Wspaniale leczy.Oby było więcej tak dobrych llekarzy.
   
 8. Teresa

  Teresa Gość

   
 9. mama Oli

  mama Oli Gość

  Ja polecam przed porodem w Gdańsku szkołę rodzenia pani Grazyny Niemczyk-Kruczkowskiej  na Zaspie. Świetnie przygotowuje do porodu, zajęcia dostosowuje indywidualnie, nie ma sztywnych godzin wykładów czy ćwiczeń. Można z nią porozmawiać o wszystkim i potrafi wyjasnić więcej niż lekarz. Ciepła i sympatyczna osoba, kompetentna.
  Może też przyjechać po porodzie do domu i pomóc np. wykąpać maluszka pierwszy raz.
  Bylam z zajęć bardzo zadowolona.

  Grażyna Niemczyk-Kuczkowska
  80-457 Gdańsk Zaspa
  ul. Majewskich 26

  tel. 346 48 96
  całodobowo:
  kom.0 502 63 20 64
   
 10. reklama
 11. Liriel

  Liriel Fanka BB :)

  Pani Genowefa Cygan, bez niej nie dałabym rady w czasie porodu. Co prawda rodziłam dwa miesiące temu, ale "co się odwlecze, to nie uciecze", więc nadrabiam haniebne zaniedbanie i chwalę, chwalę i jeszcze raz chwalę panią Genowefę za cierpliwość, uśmiech i pogodę ducha oraz za profesjonalizm.

  Edit: Tak zajrzałam i się zorientowałam, że nie napisałam, gdzie rodziłam. Szpital Wojewódzki w Gdańsku. A na panią Bożenkę nie trafiłam niestety, a szkoda...mamy tak samo na nazwisko ;D
   
 12. damayanti

  damayanti Fanka BB :)

  Wspaniała osoba - pani Bożena Tobolska ze szpitala wojewódzkiego w Gdańsku. Miałam to szczęście, że na nią trafiłam i uważam, że lepiej trafic nie mogłam. Ciepła, łagodna, a przy tym prawdziwy facowiec. Wie, jak podejść do pacjentki, kiedy wesprzeć ciepłym słowem, a kiedy krzyknąć: Przyj! :) Jak mówiłam - chyba tuż po porodzie, albo w trakcie - z nadmiaru emocji to nie pamiętam - anioł, nie człowiek. Życzę goraco wszystkim brzuchatym forumowiczkom porodu z taką opieką :).
   

Poleć forum