reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, połozne , lekarze TRÓJMIASTO

Helen- bardzo proszę o podanie nr.tel i adresu Twojego gin.z Sopotu.Acha i jeszcze jedno, ile kosztuje wizyta.Z gory wielkie dzięki.Pozdrawiam.
 
reklama
a+t+? pisze:
A ktorych lekarzy poznalas?
Bo chodzilam na wizyty do dr Irgi, ale nie jestem z niego zadowolona. Wciskal mi problemy z plodnoscia, torbiel jajnika i inne badziewia, a bylam zdrowa i jak widac z plodnoscia tez nie ma problemow :)
Pozdrowienia


No proszę, ja słyszałam, że Irga to bardzo dobry fachowiec... Ale osobiście mogę odradzić(mimo że to "złota lista" ;) ) dr Młodzianowską - z tej samej przychodni. Fachowiec kiepski, a do tego ZERO kontaktu z pacjentem. I to nie tylko moja opinia :)
Pozdrawiam
 
hej, nie wiem, czy nie za pozno na taka podpowiedz, ale polecam dr Chmielewskiego z Gdyni
przyjmuje na placu kaszubskim w samym centrum (prywatna praktyka)
ja jestem bardzo zadowolona - jest moim lekarzem od trzech lat a od trzech miesiecy prowadzi tez moja ciaze
jesli chcesz, podam namiary
pozdrawiam
m. :)
 
help pomocy! wlasnie sie tu przeprowadzilam i nie mam zielonego pojecia o szpitalach, ginekologach itp. Bardzo prosze o porady
pozdrawiam
kala

ps jestem w 3 miesiacu :-)
 
jak to jes? moge chodzic do lekarza prywatnie a przed porodem pojechac do jakiegokolwiak szpitala na porod i mnie przyjma? czy musze miec jakies papiery, skierowanie?
kala
 
hej,
w gdyni to raczej wyboru nie ma - poloznictwo jest tylko w szpitalu w redlowie (kiedys bylo w miejskim, ale przeniesli je do redlowa).
mozesz jeszcze wybrac Puck albo Wejherowo albo dowolny szpital z Gdanska
ja sie zdecydowalam na Wejherowo - slyszalam duzo dobrych opinii na temat tego szpitala
teoretycznie mam blizej do redlowa, ale po relacji z porodu mojej szwagierki, za nic nie chcialabym tam trafic
oczywiscie to kwestia indywidualnych wymagan i szczescia, na jaka ekipe sie trafi, ale generalnie rzecz ujmujac o Wejherowie nie slyszalam nic zlego (wrecz przeciwnie), natomiast na Redlowo narzekalo kilka osob... zreszta - w czerwcu sama sie przekonam, ile w tym prawdy.... (18 tydzien mija...)
pozdrawiam
m.
 
ja jestem w 17 tc. Kolezanka poleciła mi dr Zinkiewicza. Chodzę do niego od początku ciąży. Jestem bardzo zadowolona. Byłam u niego 2x na usg prywatnie, bo słyszałam że nie warto korzystać z tego w przychodni ze wzglęu na jakość sprzętu. Informacji jakich mi udzilił podczas wizyty było tyle, że książka by powstała. Na badaniu był obecny mąż i bardzo oboje przeżywaliśmy skoki naszego Kangurka. Polecam wszystkim tego doktora. Wiem, że jest bardzo zapracowany, ale zawsze przyjmie jeśli jest tylko jakiś problem. Słyszałam też że 1 dzień w tyg. pracuje w szpitalu na Zaspie. A może któraś z Was poradzi mi która szkoła rodzenia jest lepsza: ta na Majewskich, czy przy szpitalu? Pozdrawiam seredecznie wszystkie przyszłe mamy :)
 
Witam!! Jestem z Gdyni i powiem wam dziewczyny ze rodzilam w Wejherowie miomo tego ze mialam tez blizej do Redlowa. Jak bylam w 6/7 m-cu ciazy przestraszylam sie bo plamilam z odbytu (a to moja 1 ciaza byla) i pojechalam do Redlowa a tam te pielegniarki wysmialy mnie ze mi hemoroid pekl i ze nie potrzebnie przyjechalam :( az mi sie przykro zrobilo bo skad moglam wiedziec skoro sie nie znam na tym. Dlatego jak dzien po planowanym porodzie bolala mnie mocno glowa i cisnienie mialam nie takie to stwierdzilismy z mezem ze teraz pojedziemy sprawdzic co sie dzieje ze mna do Wejherowa no i okazalo sie ze mala ma slabe tetno i zostalam na patologii az do porodu.

Powiem wam jedno nie rodzilabym nigdzie indziej tylko jeszcze raz tam. Tam naprawde jest mily personel a na patologii to dbaja o Ciebie jak tylko moga. A na położnictwie również jak czegos nie wiesz idziesz sie zapytac przychodza do Ciebie i pomagaja. Moja sasiadka ma 3 dzieci: 1 rodzila w Miejskim w Gdyni, 2 w Redlowie, a 3 w Wejherowie teraz nie dawno, pytalam sie jej jakie wrazenia i w ogole (rodzila 3 m-ce po mnie) powiedziala ze potraktowali ja jakby dala w lape.
kaalatak samo jak Ty po przeprowadzce przyjechala tam dziewczyna w nocy mieszkala kiedys gdzies na poludniu Polski - chodzila do szkoly rodzenia i tam jej powiedzieli ze Wejherowo jej polecaja.

Naprwde Wejherowo to udany szpital. POLECAM!!
POZDRAWIAM I UDANYCH PORODOW :):):) Ja juz jeden mam za soba :)
 
reklama
Do góry