reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, połozne , lekarze TRÓJMIASTO

Witaj,
Tak przy Klifie w Gdyni przyjmuje bardzo rzeczowy ginekolog, w trakcie mojej ciąży byłam u niego już na 4 wizytach (5 miesiąc). Niestety postanowiłam szukać dalej, przy tym, że jest bardzo rzeczowy jest dość opryskliwy. Jeżeli zależy Ci na miłej "obsłudze" zdecydowanie odradzam.
 
reklama
Witam
Ja polecam spec. gin dok Maciejewskiego ordynator gin w Wejherowie pryw praktyka Gdynia Centrum i os. Fikakowo Polecam drogo ale warto
 
ja rowniez polecam dr Maciejewskiego i jeszcze dr Bednarza, ma praktyke na Slaskiej a pracuje w miejskim w Gdyni
 
a ja polecam wam lekarzy z polikliniki evi-med 8 marca 2008 z okazji dnia kobiet można przyjśc na bezpłatne USG ciąży, (dr Pilarska i dr Grzybowska będą wykonywac te badania) i samej stwierdzić czy warto ;) bedzie tez mozna porozmawiać z położnymi i jeszcze paroma specjalistami telefon do rejestracji 058/662 04 60 lub 662 04 44 acha jeszcze w drugiej przychodni evi med (obok) w tym dniu mozna bezpłatnie skonsultować się z dermatologiem i stomatologiem (tel ten sam) .
 
Prawdopodobnie bede miala cesarke,wszyskie kobiety w mojej rodzinie ja mialy,wiec pewnie i ja sie zalapie...slyszalam ,ze Wojewodzki stawia na porody naturalne,a dziewczyny sie mecza nieraz po kilkanascie godzin... jak to jest?
 
Tak właśnie jest jak piszesz, raczej Wojewódzki omijałabym szerokim łukiem. Tam lekarze szczycą się tym, że pacjentki rodzą naturalnie porody pośladkowe. :no:
 
lilaa, ja jak napisałam bardzo polecam szpital na Zaspie, naprawdę rewelacyjna opieka zarówno podczas jak i po porodzie!!
 
reklama
dziuba 127- tak tez postanowilam bede rodzila na Zaspie,tylko,ze moj lekarz prowadzacy jest z Wojewodzkiego. Jednakze to chyba nie ma wplywu...?
 
Do góry