reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, połozne , lekarze TRÓJMIASTO

lilaa, no pewnie ze nie! przy porodzie i tak możesz trafić na swojego lekarza albo na nie swojego - a i tak najważniejszą i największą pomoc otrzymasz od położnej, lekarz przychodzi dopiero na samym końcu
 
reklama
Dziewczyny cześć! ten internet mnie ogłupia albo ja jestem dzisiaj w nie formie :((( szukam i szukam i oczy mi sie kleją, powiedzcie mi czy przy szpitalu na Zaspie jest jakas szkoła rodzenia ? moze jakies namiary? prawdopodobnie tam bede rodziła a le jeszcze nie wiem ;((( i wogóle to w lekką panike wpadam, jakies znieczulenia? porody rodzinne, cesarki .... jeny czy w szkole mi to wyjasnia, ksiązki to nie oddaj tego wszystkiego, internet tez nie trzeba szukać i szukac a nie kazdy ma czas .......koleżanki dalekooooooo .......pozdrawiam Was i bobaski ...jutro będzie lepiej ;)))
 
Jeśli szukasz dobrego ginekologa w Gdyni to polecam dr. Rembelskiego , prowadził 2 moje ciąże, jestem z niego bardzo zadowolona, zawsze uprzejmy , uśmiechnięty a przy tym kompetentny. Drugą ciążę miałam zagrożoną i mogłam liczyć w każdej chwili na pomoc lub radę nawet przez telefon. Szczerze polecam. Poleciłam go koleżankom i każda jest zadowolona.Pozdrowienia. Aha...przecież nie napisałam gdzaie go szukać ...szukajcie na Pułaskiego w WSPL ale łatwiej jest się dostać w Euromedicusie na Czechosławackiej. Słyszałam też że przyjmuje także na Warszawskiej ale tam nigdy nie byłam.
 
patkad - na Zaspie jest szkoła rodzenia. Nie mam namiarów... ale to co pamiętam to na izbie przyjęć były wywieszone telefony do tej szkoły. Zadzwoń do sekretariatu szpitala i zapytaj się.:-)
pozdrawiam
 
goraco polecam dra Piotra Chmielewskiego. trafilam do niego w bardzo przykrych okolicznosciach, bo w trakcie poronienia... dzieki jego opiece, dyskrecji i fachowosci te trudne chwile byly duzo latwiejsze, zarowno w trakcie wizyty prywatnej, jak i w szpitalu, do ktorego od razu mnie skierowal. bardzo zaluje, ze nie moze byc moim stalym lekarzem (mieszkam w Dublinie).
Dr Chmielewski przyjmuje w Gdyni, Pl. Kaszubski 8/401 oraz w szpitalu w Wejherowie.
 
Dziewczyny, mam do Was wielką prośbę, dajcie namiary na dobrego ginekologa, który jest w stanie dać mi zwolnienie lekarskie. Jestem w 7 miesiącu ciąży, dojeżdżam do pracy codziennie 80 km w jedną stronę i nie daję rady. Mój cudowny lekarz, powiedział, że wyniki mam dobre i zwolnienia mi nie da.
 
Witam,
chciałabym się dowiedzieć ile kosztuje znieczulenie zewn.-op. w Gdańsku w wojewódzkim na ten rok, może któraś młoda mama niedawno korzystała.

pozdrawiam wszystkie mamy
 
Witajcie dziewczyny, porod moj zbliza sie wielkimi krokami wybralam szpital na Klinicznej tylko dlatego ze bede miala polozna z polecenia, ale czytajac co sie tam dzieje po porodzie (mam na mysli mozliwosc wchodzenia na sale tylu odwiedzajacych to troszke jest krepujace) :szok: zarazenia gronkowcem , brudne sale itd. to juz sama nie wiem... czy to dobry wybor.?
prosze podzielcie sie wrazeniami jesli ktoras rodzila niedawno wlasnie tam.

dziekuje i pozdrawiam
 
Moi znajomi rodzili tam dwa tyg. temu - dziecko ok, matka zakażona :-( I wciskali że to fizjologiczne (tererere). No dostała antybiuotyk i przeszło, ale generalnie nie mogła biedna siedzieć tak ją bolało. Ale zakażenia są wszędzie w państwowych szpitalach - na zaspie dwa lata czy trzy jest nieodkażona sala po gronkowcu i nic z tym nie robią tylko tają przed wszystkimi. Także chyba wszędzie tak samo fajnie.
Co do zakażeń to mam nadizeje że miałaś robiony posiew z pochwy? Bo często nie robi się i rzeczywiście ma się zakażenia fizjologiczne których można uniknąć.
 
reklama
Do góry