reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sztuczne mleko dla niemowlaka

jak ja bylam w szpitalu z malym mi powiedzialy ze moge podgrzac mlek nawet do 3 godz. od przyrzadzenia jesli wlozylam do lodowki ale nie skorzystalam z ich rad jak nie wypil to wylalam nie bede na mleku oszczedzac kosztem zdrowia
 
reklama
sprzedam bebilon comfort 1 (5puszek)!!!
hei szukam kogos kto by kupil ode mnie mleko modyfikowane bebilon comfort 1. mam w domu 5 nieotwartych puszek tego mleczka poniewaz kupowalam na zapas a nestety po wizycie u lekasza mojej corci przypisano inne mleczko bo wykryto ze ma skaze bilakowa i nie wiem zupelnie co mam z tym kupiomym mleczkiem zrobic. termin prxzydatnoisci jest do 2011roku jesli jest ktos zainteresowany piszcie!! pozdrawiam!! esli jest ktos zainteresowany prosze o kontsakt na meila iska88domi@interia.pl lub na tel 504529110
 
Nasza mala miala mleko 3 razy zmieniane, po pierwszym miala straszne kolki i zatwardzenie, jadla mleko aptamil, podejrzewalismy skaze bialkowa bo miala wysypke, przeszlismy na nan 1 ha, kolki przeszly ale wyszla nietolerancja laktozy i musielismy przejsc na pepti. Tyle zmian bylo ale niestety szukalismy przyczyny alergii corki. A co do mleka to moim zdaniem trzeba przygotowywac na biezaco i jak dziecko nie wypije do konca to wylac. Nic sie nie stanie jesli maluszek poplacze 2 minutki z glodu, ja uzywam podgrzewacza i mam wode na mleko gotowa caly czas, tylko dosypac mleko i gotowe, nie trwa to dlugo. Takie rozwarstwione mleko nie nadaje sie dla dziecka, w zyciu bym nie dala takiego czegos corci, bleeee:szok: Poza tym z tego co wiem to mleko modyfikowane powinno sie spozyc maksymalnie 30 -40 min po sporzadzeniu, wlasnie po zetknieciu ze slina dziecka robia sie takie hocki klocki i sie rozwarstwia bo dostaje sie rozne bakterie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry