reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam mam z małopolski

Witajcie,
jestem z Krakowa (a dokladniej z Mogilan). Mieszkam tu od niedawna i nie mamy zbyt wielu znajomych, a o przyjaciol to wogule trudno. Mam 2 chlopakow, ktorzy w lipcu ukoncza 5 i 3 latka. Bardzo chetnie zaprzyjaznilibysmy sie z jakas rodzinka z dzieciakami w celu obcowania, moze wspolnych jakichs wypadow. Bardzo potrzebujemy towzrzystwa my, jak i nasze dzieci.
 
reklama
Witajcie,
jestem z Krakowa (a dokladniej z Mogilan). Mieszkam tu od niedawna i nie mamy zbyt wielu znajomych, a o przyjaciol to wogule trudno. Mam 2 chlopakow, ktorzy w lipcu ukoncza 5 i 3 latka. Bardzo chetnie zaprzyjaznilibysmy sie z jakas rodzinka z dzieciakami w celu obcowania, moze wspolnych jakichs wypadow. Bardzo potrzebujemy towzrzystwa my, jak i nasze dzieci.
Witaj widze ze mamy dzieci w tym samym wieku ja mam córke 3-nią szkoda że bliżej Jabłonki nie mieszkasz bo mogły byśmy sie spodkac pogadać
 
Narazie przeważa Kraków :-) Widzę jednak że Ewa również jest z okolic Wadowic, tak jak ja... A skąd dokładnie jesteś Ewa? Pozdrawiam serdecznie:-)
 
Ja z okolic Krzeszowic. od niedawna:-( chętnie jakieś mamusie z dzieciaczkami poznam:tak:bo moje dziecię baaaaardzo towarzyskie a wokół wszystko już podrośnięte:baffled:
 
Witajcie:)
Ja tez z malopolski, ale do Jablonki tez daleko, mieszkam w Krakowie,, ale wiktoria, powiem ci ze troszke Podhale znam bo z tamtad pochodze i w Nowym targu mieszkalam prawie 10lat,,,,, :-) pozdrawiam wszytskie mamuski:))

Moj Maly w lipcu skonczy 3 latka:)
Mówisz ze w Nowym Targu mieszkałaś ja mieszkałam koło nowego targu dokładniej we wsi LASEK a pracowałam w Nowym Targu
 
reklama
Ja mieszkam w UK ale w PL jestem kilka razy do roku, teraz byłam z córcią 1,5 miesiaca w Krakowie. Chętnie spotkam się z mamami jak zawitam do kraju.
 
Do góry