reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

reklama
Loren- u mnie ciaza sie podobnie zaczynala, a potem bylo dobrze! spokojnych pozostalych miesiecy chodzenia z brzuniem Ci zycze!!

widze, ze nie tylko ja sie rozleniwilam z pisaniem :D za tydzien wracam do domku, do Niemiec i juz bede na biezaco :)

Pscola- moze Leander? to imie naszego przyjaciela i swata :)
moj synek jest Kieran ( czyt. Kiran) , myslelismy tez nad Victor, Hugo , Dominik , Tymon ...
 
witam dziewczynki , mam tyle roboty , ze nie wiem za co sie zlapac

aniu co robisz w sobote moze bysmy sie spotkaly moj maz musi niestety pracowac , ale ja z dzieciakami moge
 
Czesc kobity:tak:. Mam nadzieje, ze tez macie taka piekna pogode jak i ja i wylegujecie sie na swiezym powietrzu. U nas w ogrodzie wszystko pozakwitalo, bez pachnie, ze az sie nie chce nigdzie ruszac, tylko wdychac:tak:. Poleguje sobie, bo juz strasznie ciezko z brzuchem ( a jest ogromny jakbym conajmniej trojaczki miala urodzic:szok::-D).
 
Witam
Vogelsberg zaczyna tydzien deszczowo a i weekend niezbyt mily :o( ...
mam nadzieje ze u Was jest lepiej ;o)
 
a do mnie przyplatal sie jakis wurusik - katar, kaszel, na szczescie bez goraczki, ale i tak czuje sie nie najlepiej
jedyne dobre w tym to wolny tydzien w domu:sorry2:

pozdrawiam Was serdecznie i witam nowa mame:-)
 
witam po dlugim weekendzie :)
U mnie tez dzis ladna pogoda, zaraz wyruszam na spacerek!!


a to moja strona

www.schumacheraurelia.jimdo.com

nacisnijcie na fotos , a zobaczycie

Świetne fotki, moge zapytac jakim aparatem robisz?? Masz swoje studio???

a do mnie przyplatal sie jakis wurusik - katar, kaszel, na szczescie bez goraczki, ale i tak czuje sie nie najlepiej
jedyne dobre w tym to wolny tydzien w domu:sorry2:

pozdrawiam Was serdecznie i witam nowa mame:-)

szybkiego powrotu do zdrowka zycze! szkoda siedziec w domu, jesli masz ladna pogode :)
 
Hej Fasoll,
dzieki, no szkoda siedziec, choc mam taras i do ogrodu zawsze moge szybko wyjsc a na tarasie posiedziec
glowa mnie dzis boli, wszystko robie jak w zwolnionym tempie...kurcze, przyplata sie takie cos i nerwy psuje:baffled:
 
reklama
Ja mam ostatnio dziwny problem, bo mam migdaly jak na angine ropna, a nie mam ani goraczki ani innych objawow choroby, czuje sie tez nie najgorzej, tylko boje sie ze to moze jakos zaszkodzic malenstwu :]
Mam nadzieje ze lekarze sie nie myla i nie szkodzi, ale jakis cien leku mam caly czas :/
A ty Pscola bierzesz jakies lekarstwa??
 
Do góry