reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Ja to niepotrzebuje porzadnych zimowych butow...bo przeciez na przystankach nie stoje i nie marzne a gdzie chodze?? tyle co do sklepu przemkne? a na spacery z psem to wkladam zazwyczaj adidasy-nawet zima,bo mowiac szczerze to jakie tu sa te zimy?? to nie syberia:-D a kozaczki na specjalne wyjscia mam-jedne i starczy.;-)

kafelki wybralam jasne,matowe na podloge w calym mieszkaniu ,jedna laznienka bedzie bialo-czarna a druga brazowo-kremowa...ale to juz te nowsze kafelki,duze,prostokatne,porzadne...te na podloge z najnowszej kolekcji,facetka gadala,ze maja je w ofercie dopiero 3miesiace.Do laznienek jeszcze oprocz normalnych kafelek takie malutkie ozdobne,nie wiem jak to sie nazywa,ale wiecie o co chodzi.
Kuchnia z polski juz tez przywieziona i plyta i piekarnik i zmywarka...a lodowke kupimy tu.Teraz jeszcze musze myslec nad scianami...beda malowane ale do tego jedna sciana i np. kawalek innej tapeta.tez wiecie o co chodzi;-)

Ide teraz makijaza strzelic poki mala spi.Nara.
 
reklama
Jolka koniecznie fotki efektow koncowych :-)

Mowisz ze nie bylo ostatnio zimy??? bo ja wiem co innego-sybir wrecz byl :-D i zaspy po pas... albo taki mroz ze jezdzic sie nie dalo.. normalnie paranoja :-D a w polsce wczoraj pierwszy snieg wieczorwm pruszyl dzis mi bratowa pisala...niezle co.... a ja dzis znalazlam kozaki co kupilam sobie w tamtym roku i zapomialam totalnie o nich :O hahaha
 
Pati buty na szpilce to tylko wtedy jak jade z autem i wychodze na chwile:-D:-D Na zime lubie miec wysokie kozaki kowbojki.Wtedy mi wygodnie i moge latac po sklepach:-D:-D w Polsce to mam taki jeden sklep w ktorym kupuje buty ale szczerze mowiac nie znam nazwy:zawstydzona/y::-D:-DIde po buty wazne ze wiem gdzie a z nazwa kiepsko:-D:-D z Buffalo podobaja mi sie butki ale jak mowie do auta i spowrotem napewno nie na spacer z corka:-D nie wspomne o placu zabaw:-D:-D Lubie mamusie na placu zabaw w odpowiednich butach juz widzialam pogon dziecka w szpilkach:-D mamusia nie nadarzala za dzieckiem:-D:-D
Co do kafelek to mi sie marzy kuchnia bialo czarna podloga ulozona w karo i biale sciany do tego :rofl2:lazienka napewno bedzie rownie dobrze wygladala
Ja maluje nasza sypialnie na stary roz z bialym a stolowy na srebrno bialo. Na kuchnie nie mam pomyslu :-( no i na przedpokuj tez nie:dry:

Jesli chodzi o zakupy to ja wlasnie wybieram sie z Laura do H und M:-D:-D upatrzylam tunike, spodnhie, rajstopki i sobie sweterek jak go kupie to bedzie 1 rzecz jaka bede miala z HM:-D:-D




Patrycja a macie tam sklep Tobocco z butami? tak sobie przegladalam te buty i musze przyznac ze takie co kosztuja w buffalo na wyprzedazy 89 e to w tym sklepie za 10e mozna kupic :))))
 
Ostatnia edycja:
Ja wogole juz na obcasach bardzooooo rzadko....nawet na urlopie raz nie mialam ubranych...mimo ze wzielam... autem jak jade to musze miec plaskie buty bo inaczej za mocno gazuje...no chyba ze w automaticu to inna jazda ale biegowka to wyrywam jak formula :-D nie mam takiego czucia...a i sie zdazylo ze haczylam obcasem o wycieraczke :/ no ale inna sprawa jak Adam kieruje wtedy lubie sie odpicowac...ale na plac zabaw w obcasach? to chyba tylko victoria backham :-D
Glowa mnie dzis boli...kurde za duzo wina wczoraj wypilam :-D
 
Ja wogole juz na obcasach bardzooooo rzadko....nawet na urlopie raz nie mialam ubranych...mimo ze wzielam... autem jak jade to musze miec plaskie buty bo inaczej za mocno gazuje...no chyba ze w automaticu to inna jazda ale biegowka to wyrywam jak formula :-D nie mam takiego czucia...a i sie zdazylo ze haczylam obcasem o wycieraczke :/ no ale inna sprawa jak Adam kieruje wtedy lubie sie odpicowac...ale na plac zabaw w obcasach? to chyba tylko victoria backham :-D
Glowa mnie dzis boli...kurde za duzo wina wczoraj wypilam :-D

Ja to tylko w niedziele z moim jezdze autem to to norma ze jak z nim wychodze to odpicowana heheh bo wuzytowkla faceta jest kobieta u boku wiec trzeba dbac :)))
Uwierz ze do Victorii jej brakowalo :D
My wczraj tez z kuzynka winko pilysmy, swojskiej roboty mniammmm
Na piatek umowilam sie z Agnieszka na winko wiec troche pogazujemy :))
Ide konczyc gulasz i spadam po Laure
Milego dnia
 
Ja na zakupki wybieram sie w poniedziałek :)) butki do szpica też kiedys nosiłam ale to było jakies 5 lat temu, tez mi sie chce śmiac z mamusiek które na plac zabaw przychodzą w butach z 10cm obcasem :-):szok:, ja juz wstepnie wiem jakie chce kolory ścian ale to jeszcze nie takie odcienie o jakie mi chodzi przynajmniej moim beznadziejnym aparatem nie da sie zrobic dobrze zdjęcia.
W sypialni chce zielen z bezowym , u Szymona niebieski z żółtym, a w salonie brąz z żółtym ale to pewnie sie jeszcze zmieni jak znam życie bo codziennie budze sie z innym pomysłem
 

Załączniki

  • P1120064.jpg
    P1120064.jpg
    13 KB · Wyświetleń: 34
  • P1120066.jpg
    P1120066.jpg
    15,1 KB · Wyświetleń: 34
  • P1120065.jpg
    P1120065.jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 29
ja tez wole intensywne kolory ale teraz dla odmiany miały byc pastele ciekawe na czym sie skończy:-D

Jola wysyłam ci biało czarna łazienke :szok:
 

Załączniki

  • 45401_1338911721534_1493385990_744643_1692106_n.jpg
    45401_1338911721534_1493385990_744643_1692106_n.jpg
    38,6 KB · Wyświetleń: 52
Hehe Magda zalezy co kto lubi...mi akurat ta lazienka,ktora pokazujez sie absolutnie nie podoba i ja nie takie cos bede miec:no: zadnej szachownicy.Ja mam ciemne(nie czarne...tylko bardziej grafit) kafelki na podloge i jasne na sciane.
Szukalam czegos w tym stylu by Wam pokazac ale znalazlam tylko takie cos Ambientazioni Ceramica - Atlas Concorde nie,ze tak bedzie moja lazienka wygladac...tylko cos pod ten styl tych wszystkich tam ;-)
 
reklama
A co do koloru scian na reszte pomieszczen to ja musze pojechac do sklepu-tak jak z kafelkami bylo i tam wybrac.Bo ja musze widziec,cos z wyobraznia u mnie chyba kiepsko;-)
 
Do góry