reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Hellooooo
hop hop ktos tu jeszcze zaglada????

Ja niedawno wstalam Laura jeszcze spi:-D
Dzis musze zrobic prasoowanie a jutro wielkie pakowanie:tak:
Ale extra ze pojade do Polski tydzien to zawsze cos.
Zagladne pozniej
 
reklama
Dzisiaj byłam pierwszy dzień w nowej pracy i czuję się POTWORNIE... TĘPO... i GŁUPIO :baffled: :eek: :szok:
Wiadomo, że każdy musi w nowej pracy wszystko poznać i nie wie prawie nic gdzie co lezy ani co i przecież nie jestem jasnowidzem, żeby takie rzeczy widzieć już pierwszego dnia ale jakoś czułam się taka.... otumaniona wszystkim i zastanawiam się czy dam radę... ale trudno, idę w tą robotę bo do odważnych świat należy!!!! :tak:

A co do tej drugiej pracy na 400-Euro-Basis to babka powiedziała mi, że nie zgadza się na to, żebym przyjeżdżała zawsze po tamtej pracy. Ona chce mieć kogoś pod telefonem żeby był cały dzien dostepny i jak ona zadzwoni to ma przyjechać.
Nie wiem ale wybrałam tą drugą robotę na 3/4 etatu. Może źle zrobiłam ale przynajmniej wiem kiedy i gdzie mam być.
 
Hausfrau no i to podejscie mi sie podoba ..do odwaznych swiat nalezy.. dasz sobie rade przeciez musisz sie wdrozyc i wpasc w rytm Napewno Ci sie uda i bedzioesz zadowolona.Gratuluje Ci jescze raz:-)
Pranie wstawilam musze prasowanko zrobic i zaczac pakowac manatki:-D
 
Renee nie ma za co!!! :-)
Hausfrau dasz sobie na pewno rade. wszedzie poczatki sa trudne.musisz sie wdrozyc w te prace i bedzie ok!!!
 
Hausfrau ja też w Ciebie wierzę, bedzie dobrze zobaczysz, najważniejsze że chęci do pracy sa reszta sama przyjdzie ;-).
Anka miłego urlopowania w Polsce i przede wszystkim ładnej pogody wam życzę ;-).
 
Patrycja, bardzo ladne zdjecia, jezeli mozna zapytac, to skad pochodzi imie Twojej corki?, jest nietypowe i bardzo originalne:tak:. Ktore z Was je nadalo?:confused::-)

Aga imie jest pochodzenia hebrajskiego-w tlumaczeniu na polski oznacza(sama bylam zaskoczona:-D) "MOJA SLODYCZ"...Imie to wybralam ja a drugie imie tez mamy i brzmi ono Lorraine-to wybral tatus...


A my po weekendzie z polski...Wrocilism dzis w nocy...Bylo super jak zawsze i jak zawsze za krotko:-)
 
Czesc, u nas byla dzisiaj piekna pogoda, a jutro mam wolne, jak pewnie wiekszosc Niemcow, oprocz mojego meza:wściekła/y: Ale co zrobic taka praca.
Hausfrau gratuluje pracy, dasz rade!!:tak: Z nozka Erika bylismy w klinice dzieciecej ale nic nie stwierdzili i dali skierowanie na czwartek na usg i wtedy juz bedzie wiadomo dlaczego utyka. Moje dziecko pozarlo dzisiaj na kolacje 1,5 kanapki:szok::szok:. Normalnie zjada polowe buleczki, wypija kubeczek herbatki i tyle, a tu taki numer:szok::-D:-D.
 
Aga mam nadzieje ze z nozka Eryka to nic powaznego...
A apetyt synka-no co tu duzo gadac facet sie z niego robi wiec wiecej je:-)

U nas pogoda dzis tez ladna...sloneczko,ale ja dzis caly dziem leniuchowalam-a tatus zajal sie coreczka:-)
 
reklama
Czesc, no to Patrycja trafiliscie w imie z pozytywnymi fluidami:tak:
U nas tez byla dzisiaj piekna pogoda, wiec poszlismy na spacerek 3 godzinny, ze Erik by prawie usnal mi w spacerowce:tak: Z tego, co powiedzial na w szpitalu chirurg dzieciecy, lekkie kulenie malego na lewa nozke moze byc najprawdopodobniej przyczyna nadciagniecia miesnia, poniewaz przy badaniu nie stwierdzil zadnych innych nieprawidlowosci, a na USG skierowal go tylko dla mojego spokoju. Wiec po tej wizycie sie troche uspokoilam:tak: Oprocz tego powiedzial, ze przyczyna moze tez byc stan zapalny, ktory sie umiejscowil w bioderku, po np. przebytej chorobie lub przeziebieniu. A Erik byl przeziebiony bezposrednio przed zdarzeniem, wiec by pasowalo. Dobrze, ze tam poszlismy, bo juz sobie zaczelam fiksowac:szok::baffled: i wymyslac najgorsze choroby:baffled::baffled:
Jutro znowu do pracy:baffled: z checia bym sobie jeszcze powczasowala:tak::-)
 
Do góry