reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Hej.
No, mi coraz ciężej, już noce mam bezsenne,
Owca dzięki za słowa otuchy :-) Zawsze lepiej na duchu...
No Pati nam urlopuje chyba za nas wszystkie :-D Chociaż jedna ma dobrze.. haha

A wpadłam na forum kochane, aby się dopytać was, wy obeznane, czy papiery do Kindergeld to tylko ta jedna strona?? Znalazłam na familienkasse...może któraś wie jaki to wniosek, i by przesłała mi? ;-)

A i jeszcze jedno mam papiery na Elterngeld dostałam w Urzędzie i nie wiem to się składa na męża czy na mnie?? ( już po malutku sobie wypełniam te papiery, bo potem czasu nie będę miała, jak mały będzie)
Jak mi laski pomożecie będę wdzięczna! :rolleyes:
Witamy Alicjo na forum.
:happy:
 
reklama
Hej

Ja to jak na urlopie siedze odpoczywam...

Ale mam gorszy problem maz zaczal prace ale nie ma sie gdzie zatrzymac Agsburg jest duzy a kasa sie konczy:( i chyba w aucie bedzie spal:( ja sie wykoncze nerwowo:(

Pozdrowienia..
 
Kamilka może napisz na FB ''Mamy z niemiec''' z zapytaniem czy któraś mieszka w Agsburg-u i czy nie może dać jakiś nocleg Twojemu M lub nie wie o jakimś tanim pokoju do wynajęcia .

Rozumiem że się martwisz ale pomyśl że to etap przejściowy i chwilowy . Trzymam kciuki !!!!
 
Hej i tu...:-)

Kamilka a to daleko macie teraz z tego miasteczka do Augsburga ?
twoj nie moze dojezdzac codziennie czy za daleko ??
moze niech w gazetach popatrzy za jakims pokojem do wynajecia :baffled:
 
No to daleko...rzeczywiscie musialby miec jakis tani nocleg..
to czeka was potem przeprowadzka do Monachium?
 
Tak chyba pod Momachium bo w samym tp drogo strasznie:/

Mamy sasiadke ktora ma tam w Augsburgu szwagierke i moze cos zalatwimy w przyszlym tygodniu . Ale reraz ciezko bo sasiadka wyjechala na Urlop do Hiszpani:/ wraca w poniedzialek..:(
 
hej.
mam koleżankę w Augsburgu, ale nie odzywa się jakoś zapracowana... napisze do niej może ona coś wie o jakiś tanich noclegach czy coś... jakby co będę pisała! Nie martw się Kamilko teraz Ci nie wskazane się denerwować. Ja też mam parę drobnych problemów teraz, ale mam nadzieję,że będzie lepiej.
 
reklama
Kamilka to jest etap przejściowy i sie nie martw ( wiem weim łatwo sie mówi , ale dzidzia najważniejsza )


Dla pocieszenia powiem ci że mój M dwa lata temu jak mieliśmy problemy spał u naszego przyjaciela Niemca w pokoju dziecięcym ;-)
 
Do góry