reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szukam osób z mutacją MTHFR C 677T

@hajmal ty bierzesz neoparin powiedz czy po kazdym zastrzyku masz siniaki? Ja mam siniaka i to miejsce mnie bardzo boli przy dotykaniu. Moze za wolno wstrzyknelam lek? Moze za daleko od pepka...
 
reklama
Tak zmienilam juz dawno bo byl tańszy a to ma byc to samo.
Nie mam po nim czesciej siniakow niz po clexanie. Nawet bym powiedziala ze rzadziej. Ale moze to kwestia przyzwyczajenia. Wstrzykuj sobie go bardzo wolno. Siniak powstaje w miejscu gdzie trafisz na naczynie krwionosne. Wiec chyba nie ma regoly. Jeszcze jedno dotykam igla brzucha i wbijam w tym miejscu w ktorym nie czuje ukluca wtedy nie boli, sprobuj.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak zmienilam juz dawno bo byl tańszy a to ma byc to samo.
Nie mam po nim czesciej siniakow niz po clexanie. Nawet bym powiedziala ze rzadziej. Ale moze to kwestia przyzwyczajenia. Wstrzykuj sobie go bardzo wolno. Siniak powstaje w miejscu gdzie trafisz na naczynie krwionosne. Wiec chyba nie ma regoly. Jeszcze jedno dotykam igla brzucha i wbijam w tym miejscu w ktorym nie czuje ukluca wtedy nie boli, sprobuj.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dzieki☺ a jak twoj brzuch? Moze wejz nospe?
 
Ni_kusia gratuluję:biggrin2: to cudowna wiadomość. Najgorsze jest chyba czekanie na wizytę... Super,że już wiesz,że wszystko ok i też masz zalecenia jak dziewczyny. Cieszę się wszystkim razem z Wami:biggrin2: ostatnio z ciekawości obejrzałam na youtubie jak się robi te zastrzyki i zrobiło mi się słabo,potem miałam doła,że to trzeba robić...ale najważniejsze,że w Waszych przypadkach to działa. To mi daje dużą nadzieję:biggrin2: pozdrowienia dla wszystkich dzielnych dziewuszek!;)
 
@ni_kusia pozwol ze i ja dodam swoje e grosze co do zastrzyków ja od samego poczatku biorę clexan nie chcialam zamieniac i mój gin tez był zdania ze clexan
Ja robie na siedząco i tak jak Hajmal szukam miejsca gdzie nie boli o wtedy się wbijam wstrzykuje bardzo powoli a jak juz wyjme igłę yo przez chwile przytrzymuje palcem miejsce po wkuciu dzięki czemu niema siniakow później bo nie pozwalam na to aby krew sie rozeszła pod skora (taka rada z laboratorium i od położnej ) u mnie spisala SI idealnie
 
Bralam nospe , magnez, espumisan, ja mam z jelitami troche problem od poczatku. Tylko ze to wiem po paru dniach męki i strachu.
Dzis juz lepiej, choc brzuch twardnieje czesciej. Mam nadzieje ze to dlatego ze mi teraz mala powinna rosnac ok 100 g na tydzien, brzuch staje sie coraz wiekszy juz go nie ukryje. Jak bedzie bolalo bardzo to pojade na ip. Na razie nie boli.

Oliwcia zastosuje dzis twoja rade o przytrzymywaniu palcem.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie moge juz spac, dzis po pracy maz zawozi mnie do szpitala.
Jeszcze nie jestem gotowa. Musze wszystko popakowac, to co brakuje, spisac, sprawdzic itd. Teoretycznie w sobote mam wyjsc ale mimo to stres jest duzy, zwlaszcza ze po ostatnich twardnieniach i bolach moglo cos sie popsuć. Chciała bym juz byc po :( na dodatek zapowiadaja upaly.


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@hajmal kochana nie zadręczaj się zdążysz wszystko jeszcze zrobić . Najważniejsze ze z tobą i dzidziusiem jest dobrze i puszczają was do domu . Jeszcze troszeczkę musimy się wszystkie pomęczyć [emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Karolina ja dopier ide do szpitala :(

Żołądek mnie ze strachu boli :(


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry