reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szukam osób z mutacją MTHFR C 677T

@hajmal uff to najważniejsze ... waga super naprawdę moja w 28tyg było 1210g . To przytrzymają cię do soboty ? Ten Quinny moodd cały się składa naprawdę mało miejsca zajmuje w bagażniku gondola tez jest składana na płasko


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Potrzymaja mnie bo Nfz, i moj gin mnie w sobote wypisze, wiec dzis o 18:15 nastepny zastrzyk a jutro tylko magnez i lezenie.

O to fajny wozek, jak wroce ze szpitala to mamy ogarnac temat wozkowy, przegladnac, wyprac itd.
Meza musze zmobilizowac do zrobienia takiego stoliczka bo orginal drogi a samemu duzo taniej.

Karolinaao to tez ladna waga, Oliwcia a jak Twoja dziecinka?

Nikusia jak samopoczucie ?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@hajmal To odpoczywaj do soboty i niczym się nie zadręczaj :* a co za stoliczek ? Mój mąż niestety nie ma żadnych zdolności manualnych :( nawet w skręcaniu mebli beze mnie ani rusz ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzisiaj szukałam butów na wesele na ktore wyjeżdżam 3go . Mam nadzieje ze upałów nie będzie bo nogi jak banie mi spuchną[emoji33] a i tak noga powiększyła mi się o rozmiar chociaż nie jest spuchnięta , naprawdę dziwne . A butów jak nie znalazłam tak nie mam :/ wszystko albo wysokie szpile albo nie wygodne ...nawet te na koturnie czy słupku


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@0202oliwcia kochana a co na to lekarz ?w sumie w moich normach pokazuje 25-28tydz od 660g do 1000g tak ze kochanie nie zamartwiaj się zobaczysz nadgoni [emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Moja lekarka powiedziała mi ze wręcz mała kluseczke upaslam i nóżki ma dłuższe o półtora tyg ... i tez się zmartwiłam Że może to źle ze taka duża [emoji33] ale każde dziecko inaczej przybiera i rodzi się z inna waga


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@karolinaao mam nadzieje ale jakos jestem juz na to wszystko negatywnie nastawiona ......
Według lekarza jest na minimalnej siatce centyli ledwie sie na nia łapie ale sie łapie według terminu z OM a z USG jest 9 dni w tył i zamiast zmniejszać ta różnice to ja zwiększa na 24 TC byla 7 dni a na te 28 TC juz 9 dni
 
Mi lekarka w sobote powiedziala ze mala wazy 1,1kg, a wczoraj
1,4kg. Wiec rozbieżnosc duza. Moze jest gdzies w polowie. Nie martw sie, nie wszystkie dzieci waza po 4 kg.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To co dzis przeszlam wola o pomste do nieba. Dostaje magnez dozylnie 2 razy dziennie, zgłaszalam juz wczoraj i dzis ze sie slabo po nim czuje, mam bole glowy, ogromnie mi goraco, twarz pulsuje, pytalam czy po nim ciśnienie nie rosnie. Powiedzialy mi "taki pani urok" na tez tez to samo.
1500670612-aaaaaa.jpeg

To reka po 2 magnezach i dzien po.
Przyszla lekarka i jej mówię j/w i pokazuje rece co sie dzieje. Kazala magnez odstawic bo mam uczulenie.

Za chwile wpada polozna i kaze mi do zabiegowego isc, spuscila mi zjebe ze to moja wina ze mam sinaki bo gruba jestem i heparyne biore. Rozplakalam sie i wyszlam, wpada za chwile i mowi do mnie, nie obrazila sie pani? Chyba lekarka je mocno zje....a i ta sie wyzyla..
Jutro ma byc moj lekarz ide do niego sie oskarżyć.
Po za tym jak zaczelam czytac o uczuleniu na magnez to sie okazalo że nie wolno go podawac z acardem.
1500671378-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry