reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szukam osób z mutacją MTHFR C 677T

Kochana u mnie homocysteina 14,50 jak zobaczyłam wynik to myślałam że z krzesełka spadnę , Trzymam kciuki za wizytę u gina daj znać co ci powiedział na wizycie bo też jestem ciekawa . Co do pozytywnych myśli to chyba nie mamy innego wyjścia kochana

Chyba tak ... 14,5 to nie tak strasznie dużo [emoji8][emoji8] spokojnie to obniżysz suplementami. Dam znać, ale termin dopiero w połowie lutego [emoji16] powodzenia


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny a macie jakieś objawy przy podwyzszonej homocysteinie? Jestem ciekawa bo ja czekam na swój wynik a skierowała mnie na to badanie genetyk. Szukam przyczyn poronień w jak w każdym nowym badaniu pokłądam duze nadzieje, że w końcu uda sie znaleźć ich przyczynę...
 
Jeśli chodzi o mnie to bardzo często bola mnie nogi nawet jak się nie nachodze jak ja to mowie .... Dodatkowo od półtora miesiąca mam problemy ze snem nie mogę zasnac do bardzo pozna , mam trochę nadprogramowych kg i tez mam z nimi problem co schudne ale tak na spokojnie 1kg na tydzień to później wraca do mnie jakieś 40% tego co zrzucilam
 
Dziewczyny a macie jakieś objawy przy podwyzszonej homocysteinie? Jestem ciekawa bo ja czekam na swój wynik a skierowała mnie na to badanie genetyk. Szukam przyczyn poronień w jak w każdym nowym badaniu pokłądam duze nadzieje, że w końcu uda sie znaleźć ich przyczynę...

Ja nie mam żadnych ... :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzisiaj byłam w laboratorium zmierzyć poziom homocyteiny kwasu foliowego i morfologię ogólna po południu będą wyniki mam nadzieje ze homocysteina chociaż trochę spadła.
Ni_kusia a na jakim poziomie jest u ciebie Homocysteina ??
 
Dzisiaj byłam w laboratorium zmierzyć poziom homocyteiny kwasu foliowego i morfologię ogólna po południu będą wyniki mam nadzieje ze homocysteina chociaż trochę spadła.
Ni_kusia a na jakim poziomie jest u ciebie Homocysteina ??

Wlaśnie czekam na wynik, nie powiem ile czasu....a robiłam badanie w laboratorium szpitalnym...Dwa tygodnie ponad...W czwartek mam wynik. To moja jedyna "nadziela" to badanie jeśli chodzi o poronienia nawykowe już w tej chwili...Dlatego tak Was podpytuję ;)
 
Ni_kusia jeśli chodzi o homocysteine to najniższa jest 5,75 a max 12,61 oczywiście wszystko w zależności od tego jakie normy ma dane laboratorium .... 8 w homocysteinie to chodzi o to ze jest to najlepszy wynik do starań o maluszka a nawet poniżej 8 .
Dwa tygodnie czekaz na wynik poziomu Homocyateiny ?? Przecież to jakieś przegiecie ja jeszcze tego samego dnia mam zawsze wynik w formie elektronicznej a na drugi dzien w formie papierowej .
Moja Homocysteina 1 grudnia wynosiła 14.50 a wynik z przed dwóch dni wynosi 6.14 <3
 
reklama
Ni_kusia jeśli chodzi o homocysteine to najniższa jest 5,75 a max 12,61 oczywiście wszystko w zależności od tego jakie normy ma dane laboratorium .... 8 w homocysteinie to chodzi o to ze jest to najlepszy wynik do starań o maluszka a nawet poniżej 8 .
Dwa tygodnie czekaz na wynik poziomu Homocyateiny ?? Przecież to jakieś przegiecie ja jeszcze tego samego dnia mam zawsze wynik w formie elektronicznej a na drugi dzien w formie papierowej .
Moja Homocysteina 1 grudnia wynosiła 14.50 a wynik z przed dwóch dni wynosi 6.14 <3

Dziekuję za wyjaśnienie :)

Jak ostatnio pytałam w mojej przychodni w laboratorium to dowiedziałam sie, że wynik po max 3 dniach. Podobno to zależy od laboratorium, tylko dziwi mnie, zeby laboratorium szpitalne miało taki termin....nawet jak czekają na zbieranie paru próbek to i tak dziwne, bo to szpital a badanie jest płatne i jeszcze takie oczekiwanie.....Eh szkoda gadać. Ważne by wynik był prawidłowy.

A u Ciebie przy mutacji takie wahania poziomu homocysteiny są?
 
Do góry