reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szukam przyjaciolki

mamcia10 serdecznie gratuluję ;-) Dużo zdrówka życzę i spokojnych kolejnych miesięcy ciąży :-) Ach, ja ja bym chciała takiego małego szkraba mieć w brzuszku :tak: Ale może nie długo:-)
 
reklama
A jak wygląda to w teraźniejszości? Też sie przeprowadziła do Warszawy, dzwoni do mnie tylko wtedy, jak z moim. P jedziemy samochodem do domu, to wtedy do mnie dzwoni, bo chce się zabrać z nami... A jak nam się popsuł samochód to ona się śmiała i powiedziała,, po co wam samochód, nie lepiej kupić sobie bilet i jeździć autobusem?":no: krew mnie w tym momencie zalała:no: A tak to pchała tyłek do samochodu, eh
Kontakt już całkowicie się urwał, kiedy zaszłam w ciążę.... Nie odzywała się do mnie... I już po ,,przyjaciółce". Tak jak zostało wspomniane wcześniej, lepiej nie mieć przyjaciółki jak mieć taką jak np. ja...

Cieszę się, że jest takie forum:tak:

Iwonka ja tak mam z siostrą. Jak ja narzekam że coś nam się w samochodzie popsuło to ona się śmieje że dobrze nam tak ale jak długo pracuje a ubzdura jej się na weekend na wieś jechać to oczywiście dzwoni do nas żeby po nią do Warszawy jechać bo z moim bratem się boi jeździć

Hej dziewczyny ja juz po usg. nareszcie po prawie 3 mies. zobaczylam swoje malenstwo :) az sie poplakalam ze szczescia :) U nas dzis ladna pogoda i az humorek sie poprawl ;)

Mamcia gratuluję. Super uczucie zobaczyć fasolkę na monitorze. Ach aż troszkę zazdroszczę (oczywiście tak pozytywnie) bo ja już raczej tego widoku nie doznam. No chyba żeby los mi spłatał figla;-):-D

mamcia10 serdecznie gratuluję ;-) Dużo zdrówka życzę i spokojnych kolejnych miesięcy ciąży :-) Ach, ja ja bym chciała takiego małego szkraba mieć w brzuszku :tak: Ale może nie długo:-)

Iwonka na pewno się doczekasz. Widzę że Ty aniołkowa mam tak jak ja. Ja prawie rok po stracie aniołka zaszłam w ciążę i teraz cieszę się Natusią która ma już półtora roku:-)
 
mamcia10 serdecznie gratuluję ;-) Dużo zdrówka życzę i spokojnych kolejnych miesięcy ciąży :-) Ach, ja ja bym chciała takiego małego szkraba mieć w brzuszku :tak: Ale może nie długo:-)

iwonka jeszcze wszystko przed toba...na pewno bedziesz miala taka Mala Kruszynke:blink:
 
no ja tez zazdroszcze haha ja to moze tak za 2lata cos wykombinuje haha

Tez mialam taka przyjaciolke do 3roku zycia sie znamy! do szkoly razem, w jednej lawce. Pamietam jak mamy nas odprowadzaly i mi mama kupila paczka a jej nie i juz obrazona,albo wlasnie z tymi ciuchami tez,jak cos nowego obrazona duzo by tego wymieniac!!!! haha

Teraz zazdrosci dziecka,ale sama sie nie postara bo sie boi tez sie balam jak to bedzie z maluszkiem ale teraz niczego nie zaluje!!!!
 
maly ma 2 latka
Zrob sobie suwaczek ;) Ja siedze i cal czas ogladam zdjecie malenstwa :) za 2 tyg. jade do polski i ciekawe jak znajomi bo rok juz nie bylam. Co do przyjacolki to mialam jedna a od 9 lat nie rozmawiamy teraz mamy rodziny dzieci i mysle jakie to jest glupie tyle lat nie gadac a poszlo o glupstwo :sorry:
 
wstyd sie przyznac ale nie umiem robic suwaczkow haha

Ja tez nie umialam,ale kombinowalam ostro;-)
Wejdz w ''edytuj sygnature'' ale najpierw musisz w ogole ten suwaczek stworzyc....wiec kiliknij chociazby w moj i tam bedzie wszystko pokazane....na koncu musisz wkleic BBcode ,sprobuj,ja tez nie mialam o tym pojecia ale to jest naprawde proste:-)
 
reklama
Do góry