reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukasz sasiadow w Irlandii ?? Zajrzyj tu, moze jest ktos z Twojej okolicy :)

reklama
Hejka!
Ja jestem z Nawan, może jest koś z tych okolic Co. Meath??


oczywiście Navan miało być :-) jakąś polszczyzną zajechałam :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam Was, jestem mamą 6,5miesięcznego Kamilka, mieszkamy w Cabinteely-Brennanstown. Chętnie wybierzemy się z jakąś mamusią na spacerek.
Ewa72 jesteśmy sąsiadkami:)
Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
 
Witam :-) Jestem mamą 4 miesięcznego Filipka. Mieszkamy w Waterford i chętnie poznalibyśmy jakieś mamusie z dzieciaczkami. Póki co nie mamy zbyt dużo znajomych i dni nam się strasznie dłużą :zawstydzona/y:
 
reklama
Witam:-) Ja rowniez z checia bym sie z kims zapoznala mieszkam w listowel ( co. kerry) Moze pojawi sei jakas mamuska z tych stron...:sorry2: bo jak narazie widze, ze nikogo z mojej okolicy nie ma:-( Pozdrawiam;-)
 
Do góry