reklama

Tabelka -nasze dzieci rocznik 2002

Temat na forum 'Dzieci urodzone w 2002 roku' rozpoczęty przez Paula 13, 16 Styczeń 2009.

1. Paula 13

Paula 13 mama Wiki i Tati

Ostatnia edycja: 25 Marzec 2009
  2. Paula 13

i jak Wam się podoba?

testuje tabelkę.........buuuuuu dziwnie na tym forum bo jest ograniczenie co do fotek..........a nam się tabelka rozrasta a wyraźność maleje .......daltego podzieliłam i usunęłam kolumnę........

Ostatnia edycja: 25 Marzec 2009
  3. reklama
  4. Piwonia_2

Piwonia_2 Fanka BB :)

jak dla mnie super:-)

5. malaulka

malaulka Podwójna mamusia

6. asik123

asik123 Fanka BB :)

Ooooo a podobno brakowało dziewczynek z rocznika 2002 a teraz po mału nasze chłopaki zaczynają być mniejszością!!!!:szok::-D:-D:-D:-D:-D

7. Paula 13

No i to wszystkie dziewczyny starsze:-D
    Na tym forum zle się wyświetla ta tabelka a jak przez fotosika wrzuciłam to juz masakra nic widać nie było:no:
    No innym tez mamy tabelkę i nie ma problemu.......tu chyba dlatego, ze pomniejszane są od razu fotki:baffled: sama nie wiem:wściekła/y:

8. doris78

doris78 Mama Kubusia i Davidka!!!

no tabelka super:-):-):-)Mój Kuba prawie najmłodszy:-D:-Dno i prawie najchudszy:-D:-D:-D

9. aludek

aludek Fanka BB :)

Witam. Mam na imie Alicja i jestem mama Zuzi urodzonej w 2002 roku i Kubusia 2007. Do tej pory pisałam tylko mamach 2007, ale chętnie dołączyłabym tutaj do Was.
    Serdecznie pozdrawiam Aludek

10. reklama
  11. Paula 13

12. Dzagud

Dzagud mamy czerwcowe 2007 Zadomowiona(y)

Witam się i ja i proszę o dopisanie do tabelki.
    Mam na imię Jagoda i mam dwie Córy - Weronikę urodzoną 04.04.2002 i Madzię urodzoną 11.06.2007. Cieszę się że powstało forum dla mam starszych dzieci, bo do tej pory udzielałam się tylko na czerwcówkach 2007.
    Pozostałe dane do tabelki - Weronika urodziła się w Warszawie, 41 tc., waga 3960 g, wzrost 58 cm. Obecna waga i wzrost to 118 cm i 24 kg.

Poleć forum