reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

hejka
ale mam tydzien :no: byłam dzis w szpitalu bo Kondzik upadł niefortunnnie na kostke i rozciał powieke w konciku oka:wściekła/y: nie bardzo ale chciałam sprawdzic dla pewności czy wszystko ok:tak: Łuaksz sie zwolnił z pracy i pojechaliśmy na ostry dyzur było troche ludzi ale nas wzieli bo z dzieckiem . Musze pochwalic swojego syna bo nic a nic nei zapłakał nawet pan dr go pochwalił:tak: Rane oczyścili i zakleili plastrami sciagajacymi i an to zwykły plaster który Kondizk nonstop sciaga:dry:
w piatek ammy sie zgłosic do poradni chirurgicznej.
mam dośc:-p
Agawa gratulki ogromne!!!!
Madzikm mamy memo, laleczki, sznurki i dziurki, figuraki, stuku puku, pamiec i spostrzegawczość, grzybobranie,zabke, tecze , pierwszy quiz, dopasuj, zagadki smoka obibokai chyba tyle.
Anneczka witaj:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Agunia zrobiłam jedną roladę czystą wg przepisu a do drugiej dodałam banana i kilka wiśni z syropu i ten drugi jest zdecydowanie lepszy.

A my zostaliśmy sami bo teściowie z Darią pojechali do Brzeska a Dawid idzie po południu na żużel. Prawdopodobnie przyjdzie do nas kuzynka Dawida z synem więc nie Matuś będzie miał rozrywkę.
 
Hejka
A myśmy wrócili ze Szczucina Adik teraz śpi.
Powiem Wam że było fantastycznie, przemili ludzie tam pracują najpierw przywitał nas pan ochroniarz troszkę z nami pogadał i załatwił nam panią która nas oprowadziła po muzeum :) pootwierała pomieszczenia i sobie pooglądaliśmy :) potem największa frajda to na polu te wszystkie maszyny i urządzenia które można dotknąć siąść na nich i wogule z bliska pooglądać nikt tam nie krzyczy że nie wolno dotykać wręcz pani zachęcała Adika żeby sobie coś tam w środku po dotykał i popróbował :)
Pogoda nam się super udała tylko że tam normalnie była plaga komarów jak bym wiedziała to bym wzięła jakiś spray, w drodze powrotnej zepsuła nam się klima w aucie i droga do domu to była masakra, Kuba teraz gdzieś pojechał ją naprawić ale nie wiem czy mu się uda :(
Wieczorem wkleję jakieś fotki narazie wrzuciłam na NK
 
hejka
ale mam tydzien :no: byłam dzis w szpitalu bo Kondzik upadł niefortunnnie na kostke i rozciał powieke w konciku oka:wściekła/y: nie bardzo ale chciałam sprawdzic dla pewności czy wszystko ok:tak: Łuaksz sie zwolnił z pracy i pojechaliśmy na ostry dyzur było troche ludzi ale nas wzieli bo z dzieckiem . Musze pochwalic swojego syna bo nic a nic nei zapłakał nawet pan dr go pochwalił:tak: Rane oczyścili i zakleili plastrami sciagajacymi i an to zwykły plaster który Kondizk nonstop sciaga:dry:
w piatek ammy sie zgłosic do poradni chirurgicznej.
mam dośc:-p
Agawa gratulki ogromne!!!!
Madzikm mamy memo, laleczki, sznurki i dziurki, figuraki, stuku puku, pamiec i spostrzegawczość, grzybobranie,zabke, tecze i chyba tyle.
Anneczka witaj:-)
ło matko Madzia to się najadłaś strachu ucałuj Kondzika od cioci niech mu się szybko zagoi :-(
 
ja wlasnie jestem za braniem dzieci...nawet chorych na polko...wiadomo nie do jais skupisk tylo na krótkie spacery pomału za rączke lub w wózku:cool2::cool2::cool2:oczywiście kiedy nie ma goraczki:-:)-(choc raz niestety miałam przypadek że musiałam wziąć Wojtuliśka z gorączka jak miał 10 miesiecy do szkoly po Dome...:baffled::baffled::baffled:
zgadzam się z Agunią :tak::tak::tak::tak::tak:
 
idę zrobić jakiś obiadek bo jak mały wstanie to mu obiecałam że pójdziemy na rower wkońcu tak mnie o niego męczy że muszę już dziś wyjść (troszkę sobie przynajmniej pobiegam)hehehe
 
Hejka
A myśmy wrócili ze Szczucina Adik teraz śpi.
Powiem Wam że było fantastycznie, przemili ludzie tam pracują najpierw przywitał nas pan ochroniarz troszkę z nami pogadał i załatwił nam panią która nas oprowadziła po muzeum :) pootwierała pomieszczenia i sobie pooglądaliśmy :) potem największa frajda to na polu te wszystkie maszyny i urządzenia które można dotknąć siąść na nich i wogule z bliska pooglądać nikt tam nie krzyczy że nie wolno dotykać wręcz pani zachęcała Adika żeby sobie coś tam w środku po dotykał i popróbował :)
Pogoda nam się super udała tylko że tam normalnie była plaga komarów jak bym wiedziała to bym wzięła jakiś spray, w drodze powrotnej zepsuła nam się klima w aucie i droga do domu to była masakra, Kuba teraz gdzieś pojechał ją naprawić ale nie wiem czy mu się uda :(
Wieczorem wkleję jakieś fotki narazie wrzuciłam na NK
A byliście w końcu u lekarza z tą gorączką? Super że minęło i oby nie wróciło.
Fajnie że wycieczka udana. Faktycznie w muzeach ogólnie jest zakaz dotykania czegokolwiek.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hejka popołudniowo!!!

Madzia biedny Kondzik buziolki dla niego:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:a jak Amelka??? gorączkuje???
Anusia witaj:tak::tak:super że już jestescie:happy2::happy2::happy2:
Karolcia z wiśniami z syropu na pewno super:cool2::cool2::cool2:
Massiek to super że się wypadzik udał:happy2:i Adik zadowolony:cool2:ja jakoś klimy nie moge:dry:od razu mi gardło nawala:confused::confused::confused:
 
Do góry