reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

Agunia Mela juz lepiej i nie goraczkuje mysle ze jutro posiedzimy w cieniu;-)

maz na poprawe humoru wzial mnie na zakupy i kupiłam sobie sukienke, bluze i bluzke:-) a on sobie kupił rower i dzis go testowali z Kondziem;-)
 
reklama
Witam

Oj te Madzie,Madzie-A ciotki ostrzegały ;-)
Mrówa całuski dla Kondzia.
Agawa gratki ogromne.
Agunia kiedy można odebrać zakupy?
 
Danusiu paczka jeszcze nie przyszła:tak::tak:jak przyjdzie to napisze ci smska:-D
OOO Madzia no to super....zakupy zawsze humor poprawiają:happy2::happy2:
 
dzięki;-)

nie dziwie się, ale pocieszaj się, że mojego T nie ma prawie 2 tygodnie i w dzien i w nocy i ze wszystkim jestem sama:dry: a potem wraca na 9 dni i znowu wyjezdza na 12..tak to mam pomagiera jak jest:tak: teraz mial dluzsza przerwe wiec i tak sie ciesze ze pojechał do pracy bo w koncu pieniadze tez trzeba mieć a ja w koncu tez dam rade sama przez tyle dni;-) juz sie przyzwyczailam:tak:
Nie masz najfajniej ale wiesz że przez te 12 dni musisz liczyć na siebie i sama sobie radzić. A u mnie Dawid niby jest a jednak go nie ma. Tak jak byłam dzisiaj sama cały dzień to było jakoś fajnie. Wzięłam chłopców na podwórko poszaleliśmy zjedliśmy wymyślimy i nie było problemu.
 
Wyobraźcie sobie że moje maleństwa już śpią od 30 min. Miniuś popływał sobie w dużej wannie i padł. A Matuś mył się wcześniej bo popiekł sobie pupcię siadając na gorące płytki przed domem. Przed snem poczytaliśmy 5 stron Aut i Matusia nie ma.

Chciałam kupić Matusiowi kubek niekapek Aventa po 18 miesiącu bo jak jedziemy w dłużdzą trasę to się przydaje. Widziałam w Tarnowie w kilku miejscach po 45-50 zł a dzisiaj dostałam telefon od znajomej z Angli że tam są po 25 zł. Wg mnie różnica zasadnicza.
 
A mój mąż szaleje jutro nas zabiera do Krakowa do ZOO :-):-)

Agunia ja klimę jak najbardziej mogę :-) już naprawiona więc możemy spokojnie jutro uderzać na Kraków:tak:
Karolcia to Ci fajnie chłopaki dziś padły aż miło no nie? :tak::tak:
Madzia fajne takie zakupy na poprawę humoru:-)
 
Massiek to fajnie macie. Zdjęcia na NK też extra. Widać że świetnie się bawiliście. Udanej wycieczki jutro :-)

Matuś dzisiaj nie spał cały dzień mimo że wstał o 5:40. Chciałam go położyć ok 12. ale wtedy on nie chciał a gdy już nabrał ochoty to nie mogłam go położyć bo o 15. musiałam jechać po Dawida do pracy.
Jest też wielki plus że tak szybko usnęli. Jutro jedziemy do Przemyśla bo Dawid ma nocki i wrócimy za tydzień. Miałam ambitny plan spakować się dzisiaj ale coś mi się nie chce. Za 15 min muszę odwieźć D. do pracy to może jak wrócę ...
 
hej dziewczyny dziękuję serdecznie za gratulację :-) to kiedy opijamy :-D

Madzia to się strachu najadłaś nie zazdroszczę :-:)no: dobrze że już po wszystkim :tak:
Aneczka witaj z powrotem :happy2:

co tu komu jeszcze miałam.... :zawstydzona/y::sorry2:
skleroza :szok:
 
reklama
Hejka!!!

Anitka...moje pierwsze 11 miesięcy, drugie prawie 12:happy2::happy2::happy2::happy2:
Agatka co tam porabiacie:-D:-D:-D
Karolcia to znów zinkasz:cool2::cool2::cool2:
ciekawe co tam u Kasi:-D
pogoda piękna:happy2: my dziś wybywamy do koleżanki mojej z Tuliśkiem:happy2::happy2:
 
Do góry