reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Temat wózkowy :)

Jesli mozna, dolacze sie do Waszej dyskusji wozkowej. Ja tez jestem na etapie rozwazan i poszukiwan. Spodziewam sie pierwszego dziecka, chcialabym jednak wozek porzadny, ktory przetrwa co najmniej dwojke dzieci ;) Kilka dni temu ogladalam w sklepie Stokke Xplory V4 i jestem obecnie na etapie milosci do tego modelu, ale ostateczna decyzja jeszcze nie zapadla.
 
reklama
Aneta ta osoba po raz trzeci wystawiła wcześniej było drożej moze napisz i dogadaj sie ze weźmiesz wózek tylko termin wysyłki uzgodnicie np na zaliczkę sie umowicie . Temat wozkowy ogarniam ale was na głównym nie :(
 
My byliśmy w sobotę obejrzeć w askocie Baby Joggera City Select... Cudo:szok:
Prowadzi się mega lekko, siedziska przekłada się szybko i sprawnie.

I takie pytanie do Ewa86 czy jest sens kupować folię przeciwdeszczową lub osłonę na nóżki? Oraz czy trudno jest zmienić spacerówkę w gondolę? I czy używałaś fotelika do wózka?
 
Czarnyloczek, fotelika nie używałam, ale można dokupić adaptery bez problemu. Nam już kasy było szkoda. Poza tym w sklepach, gdzie się fotelik przydaje, najczęściej wkładaliśmy Anielę w chustę.

Co do zmiany na gondolę, to trudne to nie jest, ale w sekundę tego nie zrobisz. Musisz zdjąć cały pokrowiec jeden, założyć na ramę drugi i dodać materacyk.

Na nogi miałam zwykły kocyk. Folii nigdy nie używałam. W gondoli przed deszczem chroni pokrywka gondolki, a w spacerówce Franek miał płaszcz i kalosze, a Nusię sadzałam twarzą do siebie i chroniła ją budka plus mój parasol.

Wózek prowadzi się naprawdę super. Z dwójką dzieci (u mnie teraz w sumie 27 kg samego "wsadu" ;)) jedną ręką go okręcam wokół własnej osi.
 
Dziękuje za odpowiedź:)

No właśnie ja będę kupowała raczej adaptery bo kupie maxi cosi bo dużo jeździmy autem. No właśnie jak zobaczyłam cenę okrycia na nóżki to mnie zatkało ;/
Myślę też nad kolorem, bo podoba mi się ciemny brąz a słyszałam, że nie ma już takiego w sprzedaży :(
 
reklama
Właśnie sprawdziłam, że my za nasz NOWY zapłaciliśmy 2670 zł.
Dwie spacerówki + gondola.

W sklepie czarodziej.eu - mają siedzibę w Krakowie. Kurier u nich jest za od 16 do 20 zł.
 
Do góry