reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Temat wózkowy :)

Dziewczyny torby nie ma chyba oryginalnej do niego a widziałam ze na allegro dają Fischer Price torbę widziałam w smyku za 110 zł a na necie 65 zł i taka sobie dokupie. Czarny loczek w tym zestawie nie widzę foli? i pytanie czy potrzebujesz dwa adaptery do fotelików. Ewa
a nie będzie pasować standardową folia bo mam dwie różne uniwersalne? Ewa czy dokupilas palak do spacerowek?
 
reklama
Monika2412 dałam link do ich strony, a folia jest gratis na ich aukcji na allegro:) A ta "torba" oryginalna nie taka zła:)
Ja raczej dokupię tackę jak pałąka, ta sama cena a bardziej funkcyjne.
 
Ja raczej sie decyduje na iCandy :) duzo bardziej mi sie podoba wyglad. No i cena :) znalazlam u mnie nowy z 2 siedziskami i gondola za prawie 5tys a taka sama roczna uzywke za 2tys z torba, oslonkami na nogi, folia, parasolka. I duzy wybor u mnie jest tych wozkow. Joggerow tez pelno ale po 2500-3000 uzywki :/
 
Monika, ja folii nie lubię, więc nie poradzę. Pałąk miałam kupować, ale w końcu tego nie zrobiłam. Wózek jest dość głęboki i dziecko siedzi stabilnie, więc jako "ogranicznik" nie jest konieczny. A innej funkcji pałąka nie widzę :)
Tacki to w ogóle dla mnie porażka - raz Franek w takim wózku z tacką jechał i wszystko, co na niej, od razu leciało na ziemię ;)

Toreb na rączkę też nie lubię, bo dyndają tak bez sensu ;) Tam jest ogromny koszyk, to mi wystarcza. Albo swoją torebkę zawieszam :)
 
Ewa mój syn potrafi się z pasów wypiac więc wolę tacke dla bezpieczeństwa. Taki łobuz i spryciarz jest ze mam nadzieję ze kolejny będzie grzeczniejszy bo ciężko to widzę. Więc z folią będę kombinować :)
 
reklama
Moja mala tez pare razy odpiela sie z pasow, to samo z krzeselkiem do karmienia. Wyslizguje sie jakos mimo ze zapinam juz na styk.
Torbe uzywam caly czas do tej pory na pampersy, chusteczki, picie, jedzonko. I folie tez musze miec. Nie lubie jak wozki mokna od deszczu bo to nie za fajnie pozniej pachnie i z czasem wilgoc wychodzi.
 
Do góry