reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Temat wózkowy :)

Flower adaptery sa i można podpiąć większość fotelików w tym maxi cosi który pożyczę od kuzynki.
Oglądałam ostatnio wózki w sklepie i jak dla mnie każdy jest podobny dlatego liczę na waszą pomoc :)
 
reklama
to najlepiej sprawdz juz na zywo w sklepie jak sie sklada/rozklada (czy jestes w stanie zrobic to sama), czy zmiesci sie w waszym bagazniku (np w wersji stelaz +gondola) i ile mejsca wtedy na reszte zostanie - jak dla mnie nie ma minusow jakichs - fajny, zgrabny wozeczek! kola nie sa jakies mikroskopijne wiec powinny dac rade w normalnych warunkach, nie sa tez zbyt wielkie
 
Kulka z tych wszystkich to ten baby marc najlepszy chyba, a chcesz kupowac nowy? mozesz dostac polowe taniej z dostawa do domu uzywany na allegro, a do sklepu pojsc i np ogladnac jak wyglada na zywo :) zreszta te aukcje wszystkie juz skonczone nie wiem czy zauwazylas
 
Ostatnia edycja:
Też jestem zdania, że najlepiej obejrzeć wózek w sklepie a potem poszukać okazji na necie:)

A tu nasza nowa bryka:)



Ewa86 jeszcze dziękuje za odpowiedzi na moje pytania:)
 
Co do wózeczków to ważne aby miał swoje zastosowanie każda mama ma inne potrzeby. Jam mam dwa wózki jeden mam xlandera porządny nie do zajechania na pompowanych kołach a teraz poluję na quinny zapp xtra żeby mieć wózeczek na zakupy jak będę musiała gdzieś pojechać załatwić (taki do auta). Chcę go bo można wpiąć do niego fotelik maxi cosi i tak sobie śmigać. A xlandera mam na dwór na spacery do lasu czy nad jeziorko na wakacje. U nas się sprawdził fenomenalnie:)
 
Ozila, kosmiczny ten wózek :D

Czarnyloczek, cieszę się, że jesteście z wyboru zadowoleni!
Powiem Ci, że nigdy tak nie montowałam gondoli jak Ty na zdjęciu :) Ale Nuśka ryczała często w wózku i wolałam ją mieć bliżej siebie :)
 
mam nowy typ : mothercare spin ....... ktos zna? musze jakiegos forum poszukać i poczytac, znalażłam uzywke za 590 zł i zastanawiam sie czy warto??????? A dzis w parku przygladałam sie wózkom i gracco symbio odpada- strasznie malutka spacerówka, gracco evo odpada bo beznadziejne malutke kółka.......
 
Ozila fajny ten wozek :p
Wersja zimowa smieszna
ImageUploadedByForum BabyBoom1382508765.170711.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1382508780.424760.jpg
U nas sa popularne ze Stokke te "loczeczko-lezaczki". No ale ceny :p
ImageUploadedByForum BabyBoom1382508836.210502.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1382508765.170711.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1382508765.170711.jpg
    33,7 KB · Wyświetleń: 53
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1382508780.424760.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1382508780.424760.jpg
    39,5 KB · Wyświetleń: 53
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1382508836.210502.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1382508836.210502.jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 53
reklama
Haha super ta zimowka;-)
To jest zreszta chyba norweski wozek? Robia chyba na export, bo to chyba nie za dobry wozek na snieg....nie wiem- u Nas zimy sniegowej brak w zasadzie, cena nowego zabujcza, ale poniewaz sa dosc popularne, juz 5 uzywanych znalazlam za pol ceny;-) ale to dokladnie czego szukam jest!
mebelki tez sa, ale je tylko widzialam on line, zobacze jak na zywo!
 
Do góry