reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Temat wózkowy :)

To ja mam odwrotnie - mam wrażenie, że pod tą folią dziecko oddychać nie może :) Ja bym się tak kisić nie chciała :)

Co do pasów, to Franka długo już nie zapinam w ogóle (zresztą on bardzo sporadycznie jeździ). Nuśka siedzi grzecznie i pasów nie tyka, więc luz ;)
A w krzesełku pasów też nie używam, bo mam tackę dosuwaną.
 
reklama
Z tą folią przeciwdeszczową to u mnie przy pierwszym dzieciątku było tak że jak ją po raz pierwszy zakładałam to ją sprytnie rozerwałam i później już nie kupowałam nowej (niech żyje zgrabność !!!). A jak widzę takie dzieci w wózkach zawinięte tą folia to też mam wrażenie (jak Ewa) że się tam duszą, że nie maja powietrza żeby oddychać, ale to może tylko tak wygląda.
 
Moze tez zalezy od folii, ja mam teraz taka gdzie okno jest duze, folia okrywa caly wozek i okienko takie z 20 na 25cm , bo w sumie to bardziej chodzi o to zeby wozek nie byl morkry, mala chroni budka i nic do niej nie doleci
 
dziewczyny ze względu na to że nigdzie nie mogę znaleźć wózka głebokiego takiego żeby miał skrętne koła i ogólnie mi się podobał to muszę wybrać jakiś z 2w1 lub 3w1..... narazie mam dwa typy navington cadet i kinderkraft 5..... możecie coś o nich napisać??? ten kinderkraft nawet bardziej mi sie podoba (ze względu na mniejszą spacerówke) ale opinie takie sobie.....
 
19ania90 dla mnie na pierwszy rzut oka oba wózki maja za małe przednie kółka. Nie wiem jakby np. po śniegu dały radę czy po krawężnikach.
Ale ja nie mam doświadczenia wózkowego, to uwaga poparta tym co czytałam dotychczas o wózkach, a czytałam sporo.
 
no mnie tam akurat na kołach nie zależy... w tą zimę jeździłam zwykłą spacerówka parasolką (baby design travel) i dala rade na śniegu.... bardziej zależy mi na tym zeby spacerowka z wozka nie byla chochol, no i ogolnie wykonanie, materialy
 
Dziewczynki znalazłam u mnie w mieście wyprzedaż wózków.
Jako że ja w tej kwestii zielona jestem i mogę co najwyżej patrzeć na cenę albo kolor wózka proszę Was o radę. Zerknijcie na nie i wypowiedzcie się na ich temat czy warto któryś z nich kupić..temat gorący bo są tylko wybrane kolory a jak się już na jakiś zdecyduję to może go nie być.
Bardzo proszę o pomoc....
poniżej linki :
HIT ZESTAW BABY MERC Q7-DELUXE + FOTELIK (3512606440) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ZESTAW 3w1 BABY MERC Q8 + GRATISY (3512232386) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

WÓZEK 3W1 FOCUS + 12 GRATISÓW SUPER CENA PRODUCENT (3535302894) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

NOWOŚĆ!!! WÓZEK VERDI SONIC 3W1+TORBA +GRATISY !!! (3512522031) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 
reklama
secreto - wozek jak dla mnie jest ok i ma podstawoe funkcje ktorycvh ja bym szukala (ale wiadomo ze kazdy do innego terenu potzrebuje) - tylko jedno ALE to co z montowaniem fotelika samochodowego czy beda potrzebne dodatkowe adaptery? czy wsyztskie foteliki mozesz tam wmontowac czy tylko kilka modeli? jezlei cena wam odpowiada to super (musisz doliczyc sobie jeszcze fotelik i mozliwe ze adaptery) ja szukam czegos uzywanego kolo 500 (moze byc sama gondola+fotelik choc mam andzieje ze maly szwagierki juz wyrosnie i bede mogla skorzystac z ich znowu)
19ania90 - nie chce mi sie googlowac tych wozkow ale tylko co do navingtona to znajoma miala i bardzo wkurzakla sie na wersje gondolowa i chyba juz 3miesieczne dziecko przerzucial do wersji spacerowej tak niewygodna byla gondola (nie wiem czy dl niej czy dla dzcieka) a pozniej dostali inny wozek i wogole z navingtona zrezygnowali wiec chyba srednio no ale wiadomo ze kazdy ma inne potzreby
kulka - stelaz w focusie wydaje mi sie malo stabilny, generlanie wozki sa ok tylko kwestia czy te foteliki sa bezpieczne; okrycie na nozki do fotelika jest naprawde barzo praktyczne (siostra miala i rewela); trzeba by zobaczyc jak te daptery sie sprawdzaja (latwosc montazu bo siostra miala i pzreklinala starsznie); chyba mi najbardziej sie ten sonic wizualnie podoba ale przyznaje ze nie porownywalam doklanie wymiarow, wagi itd
 
Do góry