reklama

Temat wspomnieniowy, watki połaczone z czasu naszych ciąż.

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2005' rozpoczęty przez PaulaC, 5 Styczeń 2005.

1. PaulaC

PaulaC Czerwcowa mama 2005

Cześć dziewczynki czujecie już jakieś ruchy waszych Maluszków?
    Bo ja od wczoraj czuję takie delikatne muśnięcia, ni to skrobanie ni to pukanie.
    Muszę przyznać, że jest to bardzo przyjemne.
    A jak tam u was?

2. Agatka

Agatka Fanka BB :)

Nic nie czuję i raczej się nie spodziewam przed 20 tygodniem, bo to pierwsza ciąża:)

3. reklama
  4. Nenyah

Nenyah Gość

Ja tak samo, kompletnie nic. I tez czekam az do 20 albo nawet 22 tygodnia.

5. gumecka

gumecka CZERWCOWE MAMY 2005

Ja obecnie 16tc i narazie nic ale to moje pierwsze wiec zaczekam pewnie do 20tc.

6. Kasia77

Kasia77 czerwcowe mamy 2005

Ja nie moge juz sie doczekac, mysle ze wtedy bylabym spokojniejsza, ze wszystko jest ok. Nic nie czuje i dlatego ciagle zyje w niepewnosci...

7. gumecka

kasia77
    Kochana ja mam to samo wrazenie, narazie nic nie czuje i niemam zadnych dolegliwosci ciazowych i troche sie martwie czy dzidzia tam jest. Ale jutro jade na wizyte wiec zobacze malenstwo, trzymajcie kciuki.
    pozdrawiam.Jola

8. Kasia77

Kasia77 czerwcowe mamy 2005

"gumecka" po wizycie daj znac co i jak a ja czekam az do wtorku, ale musi byc ok.

pozdr.

9. gumecka

kasia77
    Jak tylko wroce to dam znac jak tam dzidzia sie rusza. Ty tez informuj. Pozdrawiam.

10. reklama
  11. hogata

hogata czerwcowe mamy 2005

heja wszystkim ! :)

Właśnie zaczął mi się 20 tydzień. Czy takie śmieszne łaskotanie w brzuszku (poniżej pępka) to moja dzidzia? 5 stycznia cos takiego czułam ale nie jestem pewna. Teraz mi się wydaje ze juz nic nie czuje, chociaz czasem mam wrażenie jakby bąbelki mi w brzuszku pękały :)

Pozdrawiam :)

12. Agatka

Agatka Fanka BB :)

Wiecie, problem w tym, że my jestesmy w ciązy pierwszy raz i tak naprawde trudno nam sobie wyobrazić, jakie są te ruchy :) Ciągle się wsłuchuje w swój brzuszek i tak naprawdę nie wiem, czy nie przegapiłam czegoś.

Poleć forum