reklama

Temat wspomnieniowy, watki połaczone z czasu naszych ciąż.

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2005' rozpoczęty przez PaulaC, 5 Styczeń 2005.

1. PaulaC

PaulaC Czerwcowa mama 2005

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Cześć dziewczynki czujecie już jakieś ruchy waszych Maluszków?
    Bo ja od wczoraj czuję takie delikatne muśnięcia, ni to skrobanie ni to pukanie.
    Muszę przyznać, że jest to bardzo przyjemne.
    A jak tam u was?

2. Agatka

Agatka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Nic nie czuję i raczej się nie spodziewam przed 20 tygodniem, bo to pierwsza ciąża:)

3. reklama
  4. Nenyah

Nenyah Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja tak samo, kompletnie nic. I tez czekam az do 20 albo nawet 22 tygodnia.

5. gumecka

gumecka CZERWCOWE MAMY 2005

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja obecnie 16tc i narazie nic ale to moje pierwsze wiec zaczekam pewnie do 20tc.

6. Kasia77

Kasia77 czerwcowe mamy 2005

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja nie moge juz sie doczekac, mysle ze wtedy bylabym spokojniejsza, ze wszystko jest ok. Nic nie czuje i dlatego ciagle zyje w niepewnosci...

7. gumecka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    kasia77
    Kochana ja mam to samo wrazenie, narazie nic nie czuje i niemam zadnych dolegliwosci ciazowych i troche sie martwie czy dzidzia tam jest. Ale jutro jade na wizyte wiec zobacze malenstwo, trzymajcie kciuki.
    pozdrawiam.Jola

8. Kasia77

Kasia77 czerwcowe mamy 2005

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    "gumecka" po wizycie daj znac co i jak a ja czekam az do wtorku, ale musi byc ok.

pozdr.

9. gumecka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    kasia77
    Jak tylko wroce to dam znac jak tam dzidzia sie rusza. Ty tez informuj. Pozdrawiam.

10. reklama
  11. hogata

hogata czerwcowe mamy 2005

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    heja wszystkim ! :)

Właśnie zaczął mi się 20 tydzień. Czy takie śmieszne łaskotanie w brzuszku (poniżej pępka) to moja dzidzia? 5 stycznia cos takiego czułam ale nie jestem pewna. Teraz mi się wydaje ze juz nic nie czuje, chociaz czasem mam wrażenie jakby bąbelki mi w brzuszku pękały :)

Pozdrawiam :)

12. Agatka

Agatka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wiecie, problem w tym, że my jestesmy w ciązy pierwszy raz i tak naprawde trudno nam sobie wyobrazić, jakie są te ruchy :) Ciągle się wsłuchuje w swój brzuszek i tak naprawdę nie wiem, czy nie przegapiłam czegoś.

Poleć forum