reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Temat wspomnieniowy, watki połaczone z czasu naszych ciąż.

Ja też jeszcze nie czuję ruchów, coś tam się dzieje, ale czy to na pewno to, nie jestem pewna:) Jestem zdziwiona, że wy wszystkie już czujecie kopanie, przecież to jeszcze strasznie wcześnie, zwłaszcza w pierwszej ciązy.
 
reklama
Hello!
Kochane czy pierwsze ruchy dzidzi czulyscie czesto w ciagu dnia i gdzie one sie umiejscowily np calkiem na dole brzucha, u gory?
Moja dzidzia sie rusza ale jak jeje sie chce lub cos sie nie podoba i caly czas w zasadzie jest to w jednym miejscu, z lewej strony na samiutkim dole brzuszka.

Agatka- kazda z nas ma inna figure i kazda dzidzia jest inna i inaczej ulozona-a i wielkosc maja rozna, wiec kazda z nas poczuje ruchy w innym tygodniu ciazy, nie mozna patrzec na to co pisza-ze ruchy dopiero miedzy 18 a 20tc, przeciez nasze dzidzie sa inne prawda.

 
Ja pierwsze ruchy poczułam w dole brzucha. Nie ma reguły o jakiej porze dnia się pojawią. W sumie moja Dzidzia jest aktywna najbardziej wieczorem, kiedy siedzę dłużej w jednej pozycji, albo leżę. Czasem ciężko zasnąć tak dokazuje.
Kopnięć nie czuję cały czas, raczej jak coś się Dzidzi nie podoba, częściej czuję jak się przemieszcza, obraca. Na przykład jak byłam na KTG, to położna się śmiała, że strasznie ruchliwe maleństwo, cały czas kopie i nie ma ochoty pozwolić na słuchanie serduszka.

Nie ma się co martwić jak nie codziennie czujemy ruchy. Póki maluch ma dużo miejsca czujemy tylko te zdecydowane , a to nie znaczy, że jak nic nie czujemy to dziecko się nie rusza.
 
Nienna- masz racje ale wiesz jak to jest kazda sie martwi o swoje malenstwo z byle powodu.

Moj maz wczoraj poraz pierwszy poczul kopniecie maluszka :-) ale sie ucieszyl, wczesniej jak trzymal reke to dzidzia nie chciala gadac z nim i sie oburzal ze to nie jego skoro nie chce sie odezwac.
Moje malenstwo chyba nie lubi komputera bo jak tylko posiedze z 5 min. to odrazu zaczyna kopac, wiec pisze szybko i zmykam.
Pozdrawiam.



[url]http://www.snugglepie.com
tdb.php
[/url]
 
Moje dzidzię dało mi wczoraj do wiwatu. Aktywne było jak zwykle ale kilka kopniaków było naprawdę silnych. Az podskoczyłam i krzyknęłam ałaaaaaaaaaa ;)
Skąd tyle siły w takiej małej istotce?
Pozdrówka
 
a ja poczulam pierwszy raz wczoraj raniutko o 7:25 lezac w lozeczku :) dwie serie po 3 kopniaczki :)
23 stycznia, a wg mojej wiedzy do zaplodnienia doszlo 23 wrzesnia, czyli rowne 4 miesiace skonczylo moje malenstwo :) i tak sie z tego ucieszylo, ze zaczelo wierzgac nozkami
 
Nenyah, gratulacje :D :D :D
Ciesze sie bardzo, ze wreszcie i Ty poczulas ruchy Malenstwa :)
Powiem Ci tez ciekawostke - ja ruchy tez poczulam pierwszy raz - wg. moich informacji - w 4 mies. po zaplodnieniu... :D
 
Heja ;)
Ja pierwsze delikatne łaskotanie poczuła w środku 19 tygodnia. To było raz i koniec. Ale za to od poczatku 20 tygodnia (poniedziałek ;) ) regularnie codziennie dzidzia daje znak o sobie - teraz tez kopie. Takze nie matrw sie i czekaj cierpliwie a twój dzidzius jescze cie zaskoczy ;)
Pozdrawiam
 
reklama
Heja !
Mój brzuszek tez ostatnio sie zaokrąglił i wygląda jak pół piłki ;) a dzidzia baraszkuje. Dzisiaj juz mi "dzień dobry " powiedziała ;)
Pozdrawiam
 
Do góry